Jestri kadri: britu vīrieši sacenšas sievu nešanā

2 komentāri
Jestri kadri: britu vīrieši sacenšas sievu nešanā
PA WIRE/PA IMAGES/SCANPIX

Lielbritānijā aizvadītas sacensības, kur visa pamatā ir uzticība un, protams, ātras kājas. Sievu nešanas čempionātā, kas šopavasar norisinājās 12. reizi, uzvaru svinēja iepriekšējā gada titula ieguvēji, un šoreiz triumfs bija divtik priecīgs.

Apmācies, dubļains un drēgns – šāda aina agrā pavasarī Britu salās redzama visai bieži, tomēr sacensību dalībniekiem bija jāsaņemas un jāpieveic 380 metrus garā šķēršļu distance. Tieši laikapstākļi lika nomest ātrumu, jo neviens negribēja paslīdēt, savu otro pusīti nesot uz muguras.

Gadu gaitā dalībnieki izstrādājuši labāko sievas nešanas pozu. Pēc ātriem pirmajiem metriem daudzi jau sāka izjust nogurumu, tomēr cīnījās līdz galam.

Pērnā gada uzvarētāji Kriss Hepvorts un Taniša Prinsa ilgu laiku atradās trešajā vietā, tomēr finišā izrādījās ātrāki un atkal svinēja uzvaru.

Šoreiz neizpalika kāds pāsteigums – pēc pirmās vietas izcīnīšanas Kriss tikko zemē noliktajai Tanišai nolēma vaicāt, vai viņa vēlas kļūt par viņa sievu ne tikai sacensībās, bet arī dzīvē. Pēc jāvārda un apkārtējo gavilēm Taniša tika pie gredzena, un pāris svinēja uzvaru un gaidāmās kāzas.