Jelgavā sākas Ledus festivāls

Komentāri

Jelgavā sācies ikgadējais Ledus skulptūru festivāls, kurš jau tradicionāli pulcē talantīgākos ledus skulptorus un daudz skatītāju. Uz pasākuma atklāšanu bija devies arī LNT Ziņu žurnālists, lai tiešraidē pavēstītu par festivālu. Tās laikā, stāstot par ledus skulptūrām, viņam izdevās pārteikties un pavēstīt tādu domas pērli, ka skulptūrās iesaldēta labi justos tikai Sniega karaliene un “atsaldētie” rūķīši!

Šogad 30 mākslinieki veido ledus skulptūras par tēmu Ledus pasaka. Festivāls trīs dienas ne tikai pārsteigs apmeklētājus ar iespaidīgām ledus skulptūrām, bet arī ik vakaru ļaus izbaudīt dzīvo mūziku un muzikālas gaismas spēles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiem, kuriem interesē, kā top ledus skulptūras, noteikti ir jāredz ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumi. To laikā ikviens apmeklētājs varēs iepazīties, kā ledus bloks prasmīga tēlnieka rokās pārvēršas par mākslas objektu

Pasta sala apmeklētājiem 6. februārī būs atvērta no pulksten 18.00 līdz 23.00, savukārt 7. un 8. februārī no pulksten 10.00 līdz 23.00. Katru vakaru līdz ar tumsas iestāšanos apmeklētājiem būs iespēja novērtēt maģisko gaismu un mūzikas saspēli, izceļot ledus skulptūru un salas skaistumu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl