Jelgavā sākas Ledus festivāls

Pievienot komentāru
Jelgavā sākas Ledus festivāls
(Foto: LETA)

Jelgavā sācies ikgadējais Ledus skulptūru festivāls, kurš jau tradicionāli pulcē talantīgākos ledus skulptorus un daudz skatītāju. Uz pasākuma atklāšanu bija devies arī LNT Ziņu žurnālists, lai tiešraidē pavēstītu par festivālu. Tās laikā, stāstot par ledus skulptūrām, viņam izdevās pārteikties un pavēstīt tādu domas pērli, ka skulptūrās iesaldēta labi justos tikai Sniega karaliene un “atsaldētie” rūķīši!

Šogad 30 mākslinieki veido ledus skulptūras par tēmu Ledus pasaka. Festivāls trīs dienas ne tikai pārsteigs apmeklētājus ar iespaidīgām ledus skulptūrām, bet arī ik vakaru ļaus izbaudīt dzīvo mūziku un muzikālas gaismas spēles.

Tiem, kuriem interesē, kā top ledus skulptūras, noteikti ir jāredz ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumi. To laikā ikviens apmeklētājs varēs iepazīties, kā ledus bloks prasmīga tēlnieka rokās pārvēršas par mākslas objektu

Pasta sala apmeklētājiem 6. februārī būs atvērta no pulksten 18.00 līdz 23.00, savukārt 7. un 8. februārī no pulksten 10.00 līdz 23.00. Katru vakaru līdz ar tumsas iestāšanos apmeklētājiem būs iespēja novērtēt maģisko gaismu un mūzikas saspēli, izceļot ledus skulptūru un salas skaistumu.

Skaties video!