Jelgavā sākas 18. ledusskulptūru festivāls

Komentāri
Jelgavā sākas 18. ledusskulptūru festivāls
Publicitātes foto

No 5. līdz 7. februārim Jelgavā, Pasta salā, norisināsies vērienīgākais ziemas notikums Latvijā – 18. Starptautiskais ledusskulptūru festivāls.

Šogad mākslinieki veido ledusskulptūras par tēmu ”Pasaules brīnumi”. Pirmdien, 1. februārī, tika pabeigts darbs pie solo skulptūrām, savukārt no otrdienas līdz ceturtdienai mākslinieki veido komandu skulptūras. Ja par skulptūru izveidi rūpi turēja 32 mākslinieki, tad par skatuves programmu parūpēsies vairāk nekā 300 mākslinieku! Gatavo veikumu ikviens aicināt novērtēt no šodienas, 5. februāra, līdz 7. februārim.

Festivāls trīs dienas ne tikai pārsteigs apmeklētājus ar iespaidīgām ledus skulptūrām, bet arī ik vakaru ļaus izbaudīt dzīvo mūziku, muzikālās gaismas spēles un multimediālos šovus ar pirotehnikas elementiem.

Foto

Tāpat līdztekus skulptūru aplūkošanai tiek piedāvāta plaša kultūras un izklaides programma visai ģimenei.
Piektdien Gundars Lintiņš festivāla apmeklētājus aicina uz savām jubilejas svinībām, ko viņš svinēs ar koncertu Draugi! Man šodien dzimene, kurā uzstāsies tautā iemīļoti dziedātāji, ar kuriem jubilārs ir sadarbojies savas muzikālās karjeras laikā – Antra Stafecka, Anmary, Credo, Kristaps Krievkalns, Jānis Buķelis, Dainis Skutelis, Tirkizband, Lauris Dzelzītis, Madara Celma, Lola, Ira Krauja – Dūduma, Edvīns Zariņš u.c.

Ar skatuves programmu iepriecinās Latvijā un kaimiņzemēs iemīļoti skatuves mākslinieki kā Liene Greifāne, Laimis Raācenājs un mariači grupa Sol Y Sombra, Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība Promenāde, Ozols un vieni no Latvijā populārākajiem dīdžejiem [Ex] da bass un DJ Erminass.

Sasildīties ar karstiem dzērieniem festivāla apmeklētāji būs iespējams speciāli šim nolūkam izveidotajā Koskenkorva ledus bārā.

Sestdien un svētdien visas dienas garumā programmas bērniem kopā ar Jūrmalas teātri un radošo grupu Pasaku nams. Tiem, kuriem interesē, kā top ledus skulptūras, noteikti ir jāredz ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumi, kuru laikā, ikviens apmeklētājs varēs vērot, kā ledus bloks prasmīga tēlnieka rokās pārvēršas par mākslas objektu.

Pasta sala apmeklētājiem 5. februārī būs atvērts no pulksten 18.00 līdz 23.00, savukārt 6. un 7. februārī no pulksten 10.00 līdz 23.00. Katru vakaru līdz ar tumsas iestāšanos apmeklētājiem būs iespēja novērtēt skulptūru spīdēšanu un multimediālo šovu Mīlestības mozaīka ar pirotehnikas elementiem. Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā bilesuparadize.lv, kā arī katra iegādātā biļete ir dienas biļete, kas nodrošina atkārtotu festivāla teritorijas apmeklēšanu šīs dienas ietvaros.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl