Īpašās sacensībās Jelgavā noskaidros labāko burgeru ēdāju

0 Komentāru
Īpašās sacensībās Jelgavā noskaidros labāko burgeru ēdāju
Foto: AP/ Scanpix

Nākamnedēļ Jelgavā notiks vietējā ātrās ēdināšanas ēstuvju zīmola “Fontaine Delisnack Riga” trešais Latvijas atklātais burgeru ēšanas čempionāts, informē restorāna pārstāvis Ivars Blanks.

Čempionāts tiek rīkots divās klasēs – “CB”, kas ir burgeri ar gaļu, un veģetārajā klasē. Sacensībās drīkst piedalīties sievietes un vīrieši no 16 gadu vecuma. Sacensību dalības maksa ir 5 eiro.

Kopējais balvu fonds ir 410 eiro.

Uzvarētājs “CB” klasē savā īpašumā iegūs dāvanu karti 150 eiro apmērā, kā arī uzvarētāja kausu. Savukārt veģetārās klases uzvarētājs saņems dāvanu karti 80 eiro vērtībā “Fontaine Delisnack Riga” ēstuvēs Rīgā un Jelgavā.

Otrās vietas ieguvējs “CB” klasē tiks apbalvots ar 80 eiro vērtu dāvanu karti, bet otrās vietas ieguvējs veģetārajā klasē iegūs dāvanu karti 40 eiro apmērā. Bet trešās vietas ieguvējs “CB” klasē iegūs 40 eiro vērtu dāvanu karti, bet trešās vietas ieguvējs veģetārajā klasē iegūs dāvanu karti 20 eiro vērtībā.

Savukārt sacensību cūcīgākais dalībnieks saņems pārsteiguma balvu, sola pasākuma organizatori.

Čempionāts notiks 11. oktobrī no plkst.17:00 līdz 21:00 “Fontaine Delisnack Riga” jaunajā ēstuvē Jelgavā, Pasta ielā 45.

0 Komentāru