Jaunieši amerikā savā bagāžniekā pārdod kolas bundžiņas un tiek par to aizturēti

0 Komentāru
Jaunieši amerikā savā bagāžniekā pārdod kolas bundžiņas un tiek par to aizturēti

Šajā reizē jāpiebilst, ka tas ir tikai angļu valodas triks, jo viņi pārdod kolu, kas angliski ir coke. To izrunā tieši tāpat kā saīsinājumu no stiprajām narkotikām – kokaīna. Viss, protams, beidzas laimīgi, bet pašiem gan neiesakām šo izjokošanu atkārtot.

Salīdzinoši populārā YouTube vietnes kanāla NelkFilmz uzturētāji bija nolēmuši paspēlēties ar uguni un izdarīt to, ko pirms tam līdz šim izjokošanas video vēsturē, iespējams, nemaz neviens nebija darījis. Video redzams, kā četri puiši uz ielas garāmgājējiem piedāvā nopirkt kokaīnu. Ierodoties policija un sākumā tēlojot “vēsos” čaļus, viens no viņiem it kā neiztur un nodod sevi kopā ar draugiem sakot, ka nespējot vairs izturēt spriedzi.

Solis pa solim un visa komanda tiek aizturētu, taču brīdī, kad abi policijas virsnieki atvēra automašīnas bagāžnieki, tajā atradās tikai vesel kaste ar kolas bundžiņām, kas nozīmē, ka viņi nebija neko nelagāli tirgojuši. Policisti pasmējās, viens no viņiem pat teica – šie džeki ir ģēniji! -, un visi laimīgi devās tālāk savās gaitās. Izdevies joks!

0 Komentāru