Jaungadā jauns ir viss jeb mūziķi un TV3 žurnālisti ieraksta gadumijas vēlējuma dziesmu!

Pievienot komentāru
Jaungadā jauns ir viss jeb mūziķi un TV3 žurnālisti ieraksta gadumijas vēlējuma dziesmu!
Foto: F64

Dziedātāja Normunda Rutuļa ģimenē eglīte jau tiek sagādāta nedēļu pirms Ziemassvētkiem. “Puikam eglīti jau vajag agrāk, un tad sieva brauc kaut kur pie Saldus, kur baigi labās egles var iegādāties. Tiešām foršas un par salīdzinoši lētu cenu,” komentē Rutulis.

“Mums mājās ir speciāla vieta eglei. Mans vienīgais uzdevums ir atvilkt pagarinātāju, lai viss spīdētu. Pārējo visu izdara puika,” tā dziedātājs stāsta par savām Ziemassvētku egles tradīcijām. Sākoties jaunam gadam, parasti cilvēki apņemas savā dzīvē ko mainīt. Šogad izņēmums nav arī dziesmu un tekstu autors Guntars Račs. “Vēlos jaunajā gadā atrast laiku nodarboties ar kaut kādām aktivitātēm – staigāt pa mežu, skriet un varbūt vairāk uzspēlēt tenisu. Tas ir tas, ko vēlos! Un vēl atrast laiku un veltīt to ģimenei!”

Foto

Šoreiz mūziķi ir sapulcējušies ne tikai, lai pārrunātu apņemšanās jaunajam gadam, bet arī lai kopīgi iedziedātu dziesmu TV3 koncertšovam Mirklis pirms pusnakts. Pašu kanālu šogad pārstāv žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica, ziņu moderators Arnis Krauze, Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols un vienmēr smaidīgā Bez Tabu raidījuma vadītāja Agnese Drunka.

Kā skan šī Jaunā gada dziesma, kas skanēs arī radio un ko zvaigznes novēl jums gadumijā, skaties Bez Tabu raidījuma sižetā!

Video

Jau ziņojām, ka TV3 koncertšovs Mirklis pirms pusnakts notiks 29. decembrī Zemgales Olimpiskajā centrā. Krāšņajās svinībās netrūks ne sarkanā paklāja, ne dzirkstoša šampanieša, ne smieklu, dziesmu, deju un laba humora. Un, protams, muzikālās programmas ikvienai gaumei un dvēseles noskaņojumam, par ko parūpēsies lieliskie latviešu mūziķi: Astro`n`out, Ne(X)t move saksofonu kvartets, Mākoņstūmēji, bet, bet, Opus Pro, DaGamba, Colt, Tirkizband, kolorītā rock’n’roll grupa Keksi, bungu šovs, kā arī dziedātāji Antra Stafecka, Ivo Fomins, Jānis Stībelis, Normunds Rutulis, Laimis Rācenājs un Mariači banda Sol Y Sombra un daudz citu mākslinieku.

Par labu noskaņojumu un jautrību visa vakara garumā sola gādāt šova vadītāji – Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis.