Jaunās latviešu kriminālkomēdijas pirmie kadri: treileris un ieskats filmā

Komentāri
Jaunās latviešu kriminālkomēdijas pirmie kadri: treileris un ieskats filmā

Lieliska ziņa pašmāju kino cienītājiem – latviešu kriminālkomēdijas ”Kriminālās ekselences fonds” veidotāji skatītāju uzmanībai nodevuši filmas pirmo treileri. Pati kinolente tiek pieteikta ar vārdiem: ”Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis.”

Kriminālkomēdijas centrā ir Imants Veide, kurš raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas.

Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā.

Filmu veido režisors un scenārija autors Oskars Rupenheits, kuram šī ir pirmā pilnmetrāžas filma. Vērīgie skatītāji pazīs Rupenheitam raksturīgo vizuālo stilistiku, humoru un šarmu.

Galvenajās lomās redzēsim pavisam jaunas un ekrānos vēl neredzētas sejas, kuras piešķir projektam svaigumu un vieglumu, bet varoņu brīžiem neticamās dēkas norisināsies visiem labi zināmo un prātā vai skaļi līdzi dungojamo latviešu kompozīciju pavadījumā.

Video: filmas treileris

Filmas tapšanas process tuvojas noslēgumam, un skatītāji to varēs redzēt Latvijas kinoteātros jau no decembra.

Lasi vēl