Komentāri

Lieliska ziņa pašmāju kino cienītājiem – latviešu kriminālkomēdijas ”Kriminālās ekselences fonds” veidotāji skatītāju uzmanībai nodevuši filmas pirmo treileri. Pati kinolente tiek pieteikta ar vārdiem: ”Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis.”

Kriminālkomēdijas centrā ir Imants Veide, kurš raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā.

Filmu veido režisors un scenārija autors Oskars Rupenheits, kuram šī ir pirmā pilnmetrāžas filma. Vērīgie skatītāji pazīs Rupenheitam raksturīgo vizuālo stilistiku, humoru un šarmu.

Galvenajās lomās redzēsim pavisam jaunas un ekrānos vēl neredzētas sejas, kuras piešķir projektam svaigumu un vieglumu, bet varoņu brīžiem neticamās dēkas norisināsies visiem labi zināmo un prātā vai skaļi līdzi dungojamo latviešu kompozīciju pavadījumā.

Video: filmas treileris

Filmas tapšanas process tuvojas noslēgumam, un skatītāji to varēs redzēt Latvijas kinoteātros jau no decembra.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl