1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Aprīli sāksi kā lielu dzimšanas dienu. Šomēnes būsi vēl pozitīvāks, ar sulīgu enerģijas devu un optimistisku skatu uz dzīvi. Kā dāvana no debesīm vai kā sods akcentēsies personīgā svarīguma jautājums, jo 16. aprīļa jaunais mēness Auna zīmē var pārvērtēt spējas un mudināt uz nelietderīgu spēku vai līdzekļu patēriņu. Šis ir labs laiks, lai apstātos un kaut ko mainītu vai sakārtotu savā dzīvē.

Ne mazāk svarīgi un sparīgi ritēs dzīve sabiedrībā, attiecības ar kolēģiem un līdzās esošajiem. Būs jāpārskata atsevišķas vienošanās vai to noteikumi. Priekšniecība tevi novērtēs, tāpēc nebaidies atklāt savas prasības. Tev ir mazāk jādomā un vairāk jādara. Personiskās finanses un peļņas iespējas pieaug proporcionāli saules gaismas pieaugumam. Nauda ceļu pie tevis nav aizmirsusi, bet vēlams to notīrīt un izzāģēt saaugušos krūmus. Savas izpausmes jāmeklē sabiedrībā un jāpiestrādā pie savām interesēm, jo šeit arī jāparetina interešu materiāls.

Aprīlī tava radošā daba tieksies uz pilnību, tāpēc neciešami izturēsies pret citu kļūdām. Pacentieties biežāk sevi nostādīt tuvinieku vai mīļoto vietā – tas ļaus izvairīties no konfliktiem. Lai dažādotu attiecības ar dzīvesbiedru un reanimētu juteklību, vari mēģināt sarīkot vēl vienu “sāksim visu no nulles”. Labi apdomā, ar ko tu riskēsi, pirms pieļaut liktenīgu kļūdu. Aizraušanās objekta estētisko skaistumu identificēsi ar viņa seksuālo vērtību. Tie var būt dziļi maldi, bet maldīties nav liegts.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl