1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Aprīli sāksi kā lielu dzimšanas dienu. Šomēnes būsi vēl pozitīvāks, ar sulīgu enerģijas devu un optimistisku skatu uz dzīvi. Kā dāvana no debesīm vai kā sods akcentēsies personīgā svarīguma jautājums, jo 16. aprīļa jaunais mēness Auna zīmē var pārvērtēt spējas un mudināt uz nelietderīgu spēku vai līdzekļu patēriņu. Šis ir labs laiks, lai apstātos un kaut ko mainītu vai sakārtotu savā dzīvē.

Ne mazāk svarīgi un sparīgi ritēs dzīve sabiedrībā, attiecības ar kolēģiem un līdzās esošajiem. Būs jāpārskata atsevišķas vienošanās vai to noteikumi. Priekšniecība tevi novērtēs, tāpēc nebaidies atklāt savas prasības. Tev ir mazāk jādomā un vairāk jādara. Personiskās finanses un peļņas iespējas pieaug proporcionāli saules gaismas pieaugumam. Nauda ceļu pie tevis nav aizmirsusi, bet vēlams to notīrīt un izzāģēt saaugušos krūmus. Savas izpausmes jāmeklē sabiedrībā un jāpiestrādā pie savām interesēm, jo šeit arī jāparetina interešu materiāls.

Aprīlī tava radošā daba tieksies uz pilnību, tāpēc neciešami izturēsies pret citu kļūdām. Pacentieties biežāk sevi nostādīt tuvinieku vai mīļoto vietā – tas ļaus izvairīties no konfliktiem. Lai dažādotu attiecības ar dzīvesbiedru un reanimētu juteklību, vari mēģināt sarīkot vēl vienu “sāksim visu no nulles”. Labi apdomā, ar ko tu riskēsi, pirms pieļaut liktenīgu kļūdu. Aizraušanās objekta estētisko skaistumu identificēsi ar viņa seksuālo vērtību. Tie var būt dziļi maldi, bet maldīties nav liegts.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl