Jaunākais kāzu trends – fotografēties filmu uzņemšanas laukumos

0 Komentāru
Jaunākais kāzu trends – fotografēties filmu uzņemšanas laukumos
Foto: Katsu Nojiri, Flickr.com

Daudzi jaunie pāri vēlas, lai viņu kāzas būtu neaizmirstamas. Piemēram, Āzijā par jaunāko modes kliedzienu kļuvusi fotografēšanās kādu populāru filmu vai seriālu uzņemšanas laukumos.

Kāds pāris no Honkongas vēl tikai grasās mīt gredzenus. Taču jau tagad viņi ir iztērējuši 4 tūkstošus dolāru par pirmskāzu fotogrāfijām, kas uzņemtas slavenas Dienvidkorejas drāmas filmēšanas laukumā.

Filma ar nosaukuma Mana mīlestība no zvaigznēm, kas stāsta par kādas aktrises un citplanētieša mīlu, Āzijā kļuvusi īpaši populāra. Lai fani un tūristi varētu aplūkot filmas dekorācijas, tās pārvestas uz Ilzanas pilsētu. Vakaros un naktīs tās tiek iznomātas fotostudijām profesionālu fotogrāfiju uzņemšanai.

To, kuri vēlas nofotografēties uz filmā redzamā dīvāna vai kāpnēm, nav maz. Īpaši iecienītas dekorācijas kļuvušas jaunlaulāto vidū. Fotostudijas piedevām piedāvā arī profesionāla grimētāja un friziera pakalpojumus.

Pēc Dienvidkorejas kāzu plānotāju kompānijas Kā apprecēties aplēsēm, ik gadu Dienvidkorejā ierodas ap 10 tūkstošiem ārzemnieku pāru, lai šeit uzņemtu pirmskāzu vai laulību fotogrāfijas. Lielākoties fotosesijas izmanto ķīnieši, par to maksājot līdz pat četrām reizēm vairāk nekā par fotografēšanos pašu mājās.

0 Komentāru