Jau trešo gadu Rīgas kanālā tiks laistas tūkstošiem pīlīšu

0 Komentāru
Jau trešo gadu Rīgas kanālā tiks laistas tūkstošiem pīlīšu
Foto: Ieva Čīka/LETA

Šo svētdien, 13. septembrī, Starptautiskajā tēva dienā vīriešu organizācijas Round Table Latvijas klubs sadarbībā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcu un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas atbalsta fondu, kā arī ar galveno atbalstītāju Prostamol Uno aicina atbalstīt labdarības un ziedojumu vākšanas pasākumu Pīļu skrējiens 2015, lai pievērstu sabiedrības uzmanību vīriešu veselības nozīmīgumam.

Pēc šā pasākuma organizatori kopā ar atbalstītajiem par saziedoto naudu veikuši informatīvu kampaņu vīriešu veselības veicināšanai, kā arī par 2013. gadā saziedotajiem līdzekļiem 2014. gada septembrī Gulbenes novadā tika nodrošināta iespēja jebkuram vīrietim vecumā virs 40 gadiem veikt bezmaksas PSA testa (prostate-specific antigen) asins analīzes. Projekta laikā Gulbenē tika veiktas 104 PSA testa analīzes un atklāti vairāki vēža gadījumi agrīnā stadijā, kuri ir jau saņēmuši atbilstošu ārstēšanu. Par 2014. gadā saziedotajiem līdzekļiem pašlaik Gulbenes novadā tiek organizēta iespēja sniegt bezmaksas ārsta urologa konsultācijas šā gada oktobrī. Pasākuma galvenais mērķis ir stiprināt Latvijas valsti – stiprinot Latvijas vīriešu veselību visos vecumos!

Pīļu skrējiens norisinās kopš 2013. gada

Kas tev jādara, lai piedalītos šai labdarības akcijā? Šo svētdien, 13. septembrī, no plkst. 12.00-14.00 nāc uz labdarības pasākumu Pīļu skrējiens 2015, kas norisināsies Rīgas kanālā posmā starp Nacionālo operu un Brīvības pieminekli. Ziedo 5 eiro, un tev tiks piešķirts pīlītes kārtas numurs, kas savukārt atbilst vienai no pīlītēm, kuras tiks peldinātas kanālā – Pīļu Skrējienā 2015. Jebkura pasākumā ziedotā summa tiks izlietota vīriešu bezmaksas veselības pārbaudei, bet pirmās 35 pīlītes iegūs dažādas atbalstītāju sarūpētās balvas! Ziedot var arī portālā Ziedot.lv.

FOTO: Pīļu skrējiens 2014

Pasākumu atklās veselības ministrs Guntis Belēvičs, kā arī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Pasākumu vadīs Kaspars Zlidnis, būs arī citi sabiedrībā zināmi vīrieši, kas atbalsta šo labdarības akciju! Par muzikālo noformējumu rūpēsies grupa Gain Fast, bet bērniem būs iespēja izpausties radošajās darbnīciņās, par ko rūpēsies La Creation un Lielās spēles – seju apgleznošana, balonu locīšana, kā arī gigantiskajās spēlēs, kā Cirks, atmiņu spēlē ar Multfilmiņām, koordinācijas spēlē Augšup un jebkuram būs iespēja salikt lielo Smurfu puzli un pat varbūt satikt viņu klātienē!

0 Komentāru