35 komentāri

Dažas dienas pirms Jāņiem jauku veltījumu latviešiem svētkos sarūpējis Latvijas Universitātē studējošais japāņu puisis Masaki Nakagava (Masaki Nakagawa). Viņš brīnišķīgi iedziedājis tautasdziesmu “Pie dieviņa gari galdi”.

”Es vēl nekad neesmu svinējis Līgo un Jāņus Latvijā, bet šogad es līgošu Japānā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz es izvēlējos tradicionālu latviešu dziesmu!

Latviešu tautasdziesmas ir ļoti grūtas… Ļoti ceru, ka jums patiks mans izpildījums,” savu jaunāko veikumu publiski piesaka Masaki.

Video: “Pie dieviņa gari galdi” Masaki izpildījumā

Jau iepriekš Masaki muzikālās spējas saviļņojušas latviešus. Maija sākumā viņš izpildīja ”Prāta Vētras” skaņdarbu ”Mana dziesma”.

“Sveiki! Es esmu no Japānas, un man ļoti patīk “Prāta Vētra”! Mana mīļākā dziesma ir “Mana dziesma”. Tāpēc es nolēmu to iemācīties dziedāt. Lūdzu paskatieties manu video! Ceru, ka jums patiks!” toreiz savā sociālā tīkla “Facebook” profilā rakstīja Masaki.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl