35 komentāri

Dažas dienas pirms Jāņiem jauku veltījumu latviešiem svētkos sarūpējis Latvijas Universitātē studējošais japāņu puisis Masaki Nakagava (Masaki Nakagawa). Viņš brīnišķīgi iedziedājis tautasdziesmu “Pie dieviņa gari galdi”.

”Es vēl nekad neesmu svinējis Līgo un Jāņus Latvijā, bet šogad es līgošu Japānā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz es izvēlējos tradicionālu latviešu dziesmu!

Latviešu tautasdziesmas ir ļoti grūtas… Ļoti ceru, ka jums patiks mans izpildījums,” savu jaunāko veikumu publiski piesaka Masaki.

Video: “Pie dieviņa gari galdi” Masaki izpildījumā

Jau iepriekš Masaki muzikālās spējas saviļņojušas latviešus. Maija sākumā viņš izpildīja ”Prāta Vētras” skaņdarbu ”Mana dziesma”.

“Sveiki! Es esmu no Japānas, un man ļoti patīk “Prāta Vētra”! Mana mīļākā dziesma ir “Mana dziesma”. Tāpēc es nolēmu to iemācīties dziedāt. Lūdzu paskatieties manu video! Ceru, ka jums patiks!” toreiz savā sociālā tīkla “Facebook” profilā rakstīja Masaki.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 45

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl