Komentāri

Japānā dzīvojošais Masaki Nakagava, kurš jau vairākkārt sajūsminājis latviešus ar vairāku populāru grupu un izpildītāju – “Prāta vētras”, “Musiqq”, “Apvedceļa”, Laura Reinika – dziesmu versijām, piedāvā paša sacerētu dziesmu ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

“Šoreiz es izvēlējos ļoti skaistu I. Ziedoņa dzejoli par rudeni un uzrakstīju tam mūziku! Es ļoti centos saprast dzejoļa nozīmi un savienot ar mūziku,” dziesmu “Ar tevi es lasīju kastaņus” piesaka Masaki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noklausies – skan burvīgi!

Jau vēstījām, ka Masaki kā apmaiņas programmas students Latvijā nodzīvojis septiņus mēnešus. Pēc atgriešanās dzimtenē puisis turpina fanot par Latviju.

Viņš arī iecerējis kādudien šeit atgriezties uz ilgāku laiku. ”Es sapņoju kādreiz strādāt un dzīvot Latvijā. Kā tūrists plānoju uz Latviju braukt nākamgad,” šovasar sarunā ar portālu Skaties.lv atzina Masaki.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl