Japānā atļaus dejot arī pēc pusnakts

Komentāri
Japānā atļaus dejot arī pēc pusnakts
Foto: adriagarcia, Flickr.com

Japānas valdība pieņēmusi ilgi gaidītas izmaiņas likumā, kas regulē valsts naktsdzīvi. Tagad iedzīvotājiem plānots atļaut dejot arī pēc pusnakts.

Klubu īpašniekiem Japānā nav viegla dzīve, jo līdz šim dejot sabiedriskās vietās nebija īsti legāli, ja nav atbilstošas licences. Taču pat tajos klubos, kuriem ir licences, dejot vēlāk par pusnakti bija aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizliegums sakņojas likumā par uzņēmumiem, kas ietekmē sabiedrības morāli, kas tika pieņemts 1948. gadā, lai izskaustu prostitūciju, kas tika saistīta ar deju zālēm. Tomēr laika gaitā par šo likumu tika piemirsts.

Klubi ilgus gadus šo likumu bija ignorējuši, taču pirms dažiem gadiem policija atsāka patruļas pēc kāda asiņaina incidenta kādā naktsklubā Osakā.

Jaunās likuma izmaiņas klubos atļauj dejot, tikai ar noteikumu, ka klubam ir atļauja un nepieciešamais apgaismojums.
Amatpersonas uzskata, ka tieši pustumsā notiek dažādas nelikumības, tāpēc gaismai jābūt tikpat spožai kā skatītāju zālē pirms teātra izrādes. Tiesa gan, likuma izmaiņas vēl jāapstiprina parlamentā. Tomēr to autori cer, ka jau jaungada ballītēs Japānas klubos varēs dejot līdz rīta gaismai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl