Jānis Skutelis Dona dziesmās saredz 18+ tematiku

Komentāri

Dona dziesmu Māsa upe Jānis Skutelis asociē ar ”procesu reizi mēnesī, kas meiteni par sievieti pataisa”. Arī pārējās dziesmas komiķis vērtē ”tendenciozi uz pusnakts tematiku”.

”Esmu papētījis Tavas dziesmas. Es varētu vienkārši kaut ko apgalvot, bet es paiešos cauri dziesmām, lai man nav pat jāapgalvo,” Dona dziesmu tekstu iztirzāšanu šovā Pusnakts Šovs Septiņos iesāk komiķis Jānis Skutelis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komiķa uzmanību saistījušas Dona dziesmas Tev piedzims bērns, Māsa upe un Signāls, ”kur sakustas zars, un zari sakustas krūmos. Dažādu iemeslu dēļ, bet atceroties iepriekšējās dziesmas, man liekas, ka konteksts skaidrs,” pauž Skutelis.

”Vēl ir dziesma Kolekcionārs. ”Lūdzu atnāc no rīta uz tēju, es tevi gaidīšu pilnīgi kails.” Ļoti tendenciozi,” akcentē komiķis,” tendenciozi uz pusnakts tematiku”.

Turklāt šova veidotāji atraduši veidu, kur Dons var ”paķert halčas”. – Ginekologs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl