Jakuti -43 grādos sarīko visaukstāko diskotēku

Komentāri

Jakutijā, Krievijas lielākajā federālajā apgabalā, Austrumsibīrijā notikusi visaukstākā diskotēka vārda tiešajā nozīmē – Srednjekolimskas pilsētā -43 grādu temperatūrā 300 cilvēki sapulcējās, lai iekļūtu Ginesa rekordu grāmatā.

Izrādās – kāds vietējais uzņēmējs vēl pērn iesniedza pieteikumu Ginesa rekordu grāmatai. Pieteikuma būtība bija sekojoša – noorganizēt ielu diskotēku ar viszemāko, jebkad reģistrēto gaisa temperatūru šādā pasākumā. Kā pieteikumā norādīja ekscentriskais uzņēmējs: ”Jūs nestādāties priekšā, cik skaisti dūmakainā salā un mūzikas pavadībā izskatīsies diskotēkas gaismas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un šķiet, ka rekords ir izdevies – uzņēmēja iniciatīvai pilsētas iedzīvotāji ir izrādījuši atsaucību. Droši vien arī dejas bija visnotaļ enerģiskas – tomēr -43 grādi ballītē!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl