Jā, es esmu skaista un ceļoju viena

Komentāri
Jā, es esmu skaista un ceļoju viena
Foto: Facebook.com/mylifesamovie

27 gadus vecā blogere Alīsija Ramosa no Losandželosas nolēma viena apceļot pasauli, lai lauztu stereotipus. Viņas piedzīvojumi nonākuši medijos visā pasaulē.

My Life’s A Movie (no angļu valodas – Mana Dzīve ir Filma) bloga autore intervijā ārzemju medijiem stāsta, ka viņai gluži vienkārši apnikuši aizspriedumainie uzskati, ka skaistas meitenes ceļošana vienatnē tiekot asociēta ar pārdzīvojumiem par šķiršanos vai viņa uzreiz tiek pielīdzināta prostitūtai, kas tādā veidā vēlas ”nomakšķerēt” savu nākamo klientu.

”Meitenes, kas svešā valstī atrodas vienas, uzreiz tiek pielīdzinātas prostitūtām,” intervijā portālam Huffington Post stāsta Alīsija. ”Tas nav joks. Ja man ir meikaps, ja esmu tērpusies drēbēs, kas atsedz ādu, legingos vai, nedod Dievs, bikini, cilvēki blenž uz mani tā, it kā es būtu parasta prostitūta, kas vienkārši gaida piebraucam savu nākamo klientu.”

”Es ceļoju viena, jo es to varu. Man nepatīk izšķiest laiku gaidot, kad kāds man pievienosies,” stāsta blogere.

Līdz šim jauniete pabijusi jau 30 valstīs sešos dažādos kontinentos. Par visiem ceļojumiem viņa maksājusi pati un nosmej, ka diez ko viegli saņemt atlaides (jo daudzi tiešām uzskata, ka Alīsijai gluži vienkārši izskata dēļ ir viegli tikt pie lētiem lidojumiem), pērkot biļetes internetā neesot, ņemot vērā, ka tehnoloģiskās iekārtas viņas izskatu tomēr vēl nespēj novērtēt.

FOTO: Alīsijas piedzīvojumi

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl