Ja audzini bērnu, NOSKATIES: latvieši radījuši pamācošu VIDEO par planšetcilvēku

Komentāri
Ja audzini bērnu, NOSKATIES: latvieši radījuši pamācošu VIDEO par planšetcilvēku
Foto: Flickr

Daudzi nemaz to nav pamanījuši, kā daudzas darbības mūsu vietā veic t.s. viedierīces, kas, protams, atvieglo mūsu ikdienu, piemēram, ietaupot laiku. Centrs Dardedze savā Facebook lapā nopublicējuši interesantu video, kurā atrunā, kāpēc bērnu audzināšanas procesā nevajadzētu iesaistīt elektroniku.

Homo tabletis bērnības sākumā pazīstams kā “planšetbērns”, kurš kopš dzimšanas atrodas elektronisko ierīču – planšetdatoru, viedtālruņu, televizoru un videospēļu ietekmē. Šīm ierīcēm ir liela loma bērna audzināšanā, jo bieži vien tās aizstāj bioloģisko vecākus. Tikpat labi par bērna pirmo vārdu var kļūt “planšete”. Agrīnās prasmes darboties ar skārienjutīgajām ierīcēm sākumā iepriecina bērnu vecākus un viņi veicina savu atvašu pieķeršanos elektroniskajām ierīcēm. Ar laiku tas pāraug izmisumā, jo bērnam nekas cits vairs neinteresē…” stāsta Centra Dardedze izveidotajā video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Posted by Centrs Dardedze on Wednesday, March 9, 2016

Mazais Homo tabletis vairs nevēlas izzināt pasauli, izmantojot visas maņas, kas ir raksturīga Homo sapiens iezīme. Šāds bērns to izdara caur elektronisko ierīču skaņām un bildēm. Plašāk par šo mūsdienu raksturīgo paaudzi skaties turpmāk atrodamajā video, kuru der noskatīties katram, kurš audzina bērnus vai plāno to darīt!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl