Komentāri
Izziņoti Mākslas akadēmijas karnevāla galvenie mākslinieki un biļešu pārdošana
Foto: F64

Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) izziņo 78. karnevāla Virtuālais paradīzes dārzs galvenos māksliniekus un sāk biļešu pārdošanu. Biļetes varēs iegādāties 22. janvārī karnevāla iesildīšanas ballītē bārā Ezītis miglā.

Pirmajiem 15 pircējiem biļetes būs iespēja iegādāties par īpašu cenu. Pārējās biļetes tiks pārdotas mākslas skolu un augstskolu studentiem par 15 eiro, pārējiem interesentiem – par 20 eiro. Informācija par biļešu tirdzniecības vietām un laiku pēc ieskandināšanas ballītes būs pieejama karnevāla Facebook lapā. Karnevāla norises dienā biļešu cena LMA būs 30 eiro.

19. februārī uz karnevāla galvenās skatuves kāps grupa Super Besse, kā arī latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi. Savukārt grupas Indygo, Sibyl Vane un Laime pilnīga savus cienītājus karnevālā iepriecinās no roka skatuves. Kaut ko atbilstošu savai muzikālajai gaumei pasākumā atradīs katrs, ja ielūkosies arī funk, folk, Golden un Meža mantas zonās vai 91 kids stage un 30 minūtes slavas zonās, kur uz skatuves kāps mākslinieki un muzikālās apvienības, kas nesen sākušas savu muzikālo karjeru.

Karnevāls priecēs arī ar plašu aktivitāšu un meistarklašu klāstu – viesiem būs iespēja darboties tērpu darbnīcā un Soundschool dīdžeju vadītās meistarklasēs, skulptūras Dāvids zīmēšanas meistarklasēs. Uzmanības vērtas būs arī dažādās performances, tostarp starpdisciplināro deju studijas Ideagnosis uzstāšanās. Atpūsties no kņadas varēsiet, skatoties kino, stand-up un improvizācijas teātrus.

Publicitātes attēls

Publicitātes attēls

Jau ierasts, ka daļa karnevāla nakts burvības ir tikai šim pasākumam un tēmai veidotās dekorācijas un mākslas objekti. Par to tapšanu šoreiz rūpējas studenti no LMA un citām Latvijas mākslas skolām, kā arī liels skaits brīvprātīgo palīgu. Vairāki mākslinieki veido instalācijas, kas ierasto LMA ēku pārvērtīs dažādu gaismu un noskaņu labirintā.

Par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies arī folkklubs Ala pagrabs, Coffee Tower un PartyBus.

LMA karnevāls 19. februārī sāksies plkst. 20.00 un turpināsies līdz pat rīta gaismai. No plkst. 21.00 apmeklētājiem būs pieejamas darbnīcas un aktivitātes, bet jau 22.00 sāks skanēt dzīvā mūzika. Atgādinām, ka ieeja karnevālā ir no 18 gadu vecuma. Karnevāla norises vieta: Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvārī 13, Rīgā.

Foto: LMA karnevāls pērn, kad tēma bija Klonu kāzas

Lasi vēl