Izmaiņas deju konkursa “Dance Battle” norisē

Komentāri

Rudens “karstākā” deju konkursa “Dance Battle” pirmā kārta tehnisku iemeslu dēļ no 21. septembra tiek pārcelta uz 28. septembri. Norises vieta paliek nemainīga – bārs “Paldies Latiņam”.

Ja neesi paspējis pieteikt savu dalību daju konkursam, sūti savu pieteikumu, aizpildot pieteikšanās anketu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka sākusies pieteikšanās rudens ”karstākajam” deju konkursam ”Dance Battle”, kas ik ceturtdienas vakaru līdz 19. oktobrim notiks Vecrīgas bārā “Paldies Latiņam”.

”Viss, kas tev nepieciešams, ir talants uz deju grīdas un vēlme to beidzot parādīt plašākai publikai. Tāpat tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība konkursā ir bez maksas.

Mēs zinām, ka deja tev sniedz prieku un gandarījumu, bet lai dejošanā būtu arī sacensību gars, sagatavotas balvas dalībniekiem,” stāsta konkursa rīkotāji un akcentē, ka konkursam var pieteikties kā meitenes, tā puiši.

Iepazīsties ar konkursa nolikumu, aizpildi pieteikuma anketu un pierādi sevi rudens lielākajā deju konkursā ”Dance Battle”!

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl