Izlasi šodienas horoskopu! Šodienas pavasara sajūta labi…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu!  Šodienas pavasara sajūta labi…

Šodienas pavasara sajūta labi mijiedarbosies ar zemapziņas procesiem, tāpēc šodien labs laiks meditēšanai un citām garīgām praksēm. Būsi spējīgs uz padziļinātu lietu skatījumu. Atbalsti sevī vēlmi dalīties priekā un priecāties kā bērnam.

Bērna pasaules uztveri un spēles attieksmi arī nopietnās lietās vislabāk izdosies realizēt, ja izvēlēsies kompāniju, kurā ir bērni. Ja pašam pa māju draiskojas viens otrs nebēdnis, aizmirsti par pilošiem krāniem un pagraba tīrīšanu, bet ļaujies viņu sabiedrības dabiskajai burvībai.

Mīlas dzēriens reibinās nesalīdzināmi stiprāk kā citās dienās.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Padomā par fizisku aktivitāti, kas tevi pilnībā norobežos no aktuālo problēmu risināšanas. Ļaujies bezmērķīgai pastaigai pa skaistām vietām un sirsnīgai komunikācijai ar saviem mīļajiem.

Vērsis. Vislabāk jutīsies mājās, kur nepiespiesta un omulīga gaisotne. Tam varētu būt kāds sakars ar sentimentālām sajūtām. Noskaties kādu pārraidi vai pašķirsti žurnālus, tas dienai piešķirs mērenu un patīkamu romantismu.

Dvīņi. Tev būs vieglāk saprasties ar bērnien, nevis pieaugušajiem. Ja pašam pa māju draiskojas viens otrs nebēdnis, aizmirsti par pilošiem krāniem un pagraba tīrīšanu, bet ļaujies viņu sabiedrības dabiskajai burvībai.

Vēzis. Jebkurā aktivitātē radīsi prieka impulsus. Vissvarīgākais un arī visproblemātiskākais jautājums ir kompānija. Pat, ja kompanjoni neatradīsies, jutīsies pašpietiekams un apmierināts.

Lauva. Rīkojies spontāni un tieši tā, kā jūties konkrētā situācijā vai konkrēta cilvēka sabiedrībā. Ja apstākļi būs piemēroti, vari atļauties ļoti atklātu un dvēselisku sarunu, pieskaroties pat ļoti smalkjūtīgiem tematiem.

Jaunava. Atstāj iespēju brīvai improvizācijai par laika pavadīšanas tēmu. Iedvesmas sajūta būs tieši proporcionāla tavām labajām domām, enerģijai, ko esi ieguldījis noskaņojuma radīšanai.

Svari. Prieku un labsajūtu gūsi no laika kavēkļiem, kuri dzims spontāni. Izvairies no piespiedu draugu saietiem pavisam mazā un drošā lokā, kuri tikai nogurdinās un iztukšos.

Skorpions. Tev šodien tiek piedāvātas divas izvēles – atrast uzmundrinošu virtuālo kompāniju vai pavadīt laiku relaksējošā un nesamākslotā vienatnē. Pieņemot lēmumu, priekšroku dosi izvēlei, kura piedāvās lielāku dvēseles harmoniju.

Strēlnieks. Tavs šodienas noskaņojums būs vairāk sapņains un lēnīgs, tāpēc atsakies no lieliem un smagiem darbiem. Ģimenes izpriecas jāorganizē bez uzspēlētas izrādīšanās – mājīgi un mīļi.

Mežāzis. Tavi mīļotie būs enerģētiski uzlādēti un sagaidīs no tevis līdzīgu uzvedību. Ja nevēlies viņus sarūgtināt, jāsaņemas un jāiet uz kompromisiem. Šodien būs izdevība sapucēt vienu otru noplukušu partnerību.

Ūdensvīrs. Šodiena nāk ar veiksmes un gandarījuma sajūtu, kuru gan izdosies novērtēt, tikai sagaidot vakaru. Apmierināts sajutīsies par iespēju nodemonstrēt savus talantus un spēcīgo gribu.

Zivs. Pavasara sajūta labi mijiedarbosies ar zemapziņas procesiem, tāpēc šodien labs laiks meditēšanai un citām garīgām praksēm. Būsi spējīgs uz padziļinātu lietu skatījumu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!