Izlasi šodienas horoskopu! Šodienai mežģīnēm izcakotu enerģiju fons….

0 Komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Šodienai mežģīnēm izcakotu enerģiju fons….

Šodienai mežģīnēm izcakotu enerģiju fons. Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju emocionāli sajust līdzcilvēkus. Tavi iekšējie vērtību svari palīdzēs līdzsvarot vēlmes un sakārtot prioritātes.

Darbā šodien gribēsi redzēt rezultātus un sagaidīt no padotajiem un virspavēlniecības vienprātīgu atbalstu un līdzīgu redzējumu. Tevis piedāvātās pārmaiņas var sastapties ar nesapratni un skepticismu. Piekāpies un atzīsti savu plānu nepilnīgumu. Darba partneri to uztvers kā īpašu inteliģences apliecinājumu.

Partnerattiecību harmonizēšanai īpaši piemērots laiks, jo ikvienā aktivizēs romantisko noskaņu. Pat ja tu sajūties īpaši tāls no visām šīm lietām, atklāsi savu juteklisko un emocionālo dabu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Neiesaisties nekādās jaunās draugu būšanās vai darba attiecībās, vari nedaudz apdedzināties. Šodien novērtē vecos draugus un esošos kolēģus. Sapratīsi, cik tie uzticami un neaizvietojami.

Vērsis. Īstais laiks nākotnes plānu kalšanai – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus taktiskos gājienus izspēlē prātā līdz sīkākajiem manevriem vai arī uzraksti plānotā detalizētu aprakstu.

Dvīņi. Šodien tevi vilinās virtuāla pasaule. Sāksi ar formālākas informācijas pārskatu, bet vari iekulties pavisam romantiskos un neviennozīmīgos informācijas laukos. Turi vēsu galvu un skaidru prātu un apzinies, ka tā nav īstā dzīve.

Vēzis. Neļaujies skepticismam un nesāc nīkuļot. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kādi iniciatīvas aizmetņi ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju profesionālajās un personīgajās attiecībās. Pavēro, kā viņi reaģē.

Lauva. Partnerattiecību harmonizēšanai īpaši piemērots laiks, jo, gaidot Valentīnu ierodamies, tevī aktivizēs romantisko noskaņu. Pat ja tu sajūties īpaši tāls no visām šīm lietām, atklāsi savu juteklisko un emocionālo dabu.

Jaunava. Lielo rosību no sevis un citiem negaidi. Nebaidies radīt vāja cilvēka iespaidu, jo jūtīgums un rakstura vājums ir divas dažādas lietas. Vienatnē gūsi mierinājumu un emocionāli uzlādēsies.

Svari. Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no visādām ķibelēm, kritieniem, sitieniem, jo galva šodien mākoņos.

Skorpions. Saņemies un saglabā savu optimistisko skatu uz dzīvi. Pieņem to, ka visas tavas vēlmes šodien nevar piepildīties. Un vai vispār vajag? Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts.

Strēlnieks. Šodien jutīsies respektēts un mīlēts – kolektīvs un ģimene to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri nekad nav darījuši zināmas savas simpātijas un nav lutinājuši ar cieņas apliecinājumiem.

Mežāzis. Šodien kārtosi naudas lietas – kādi nenomaksāti rēķini, piemirsti parādi uzpeldēs kā no zila gaisa. Iespējams, kāds lūgs tavu finansiālo atbalstu vai vienkārši palīdzību. Nenoraidi, bet mēģini palīdzēt, cik vien tavos spēkos.

Ūdensvīrs. Šodien vari piedzīvot galējas sajūtas – no liela gandarījuma, līdz sarūgtinājumam. Iespējams, kāds noraidījums vai darba atteikums. Pie tā nekavējies. Novērtē cilvēku izrādītās simpātijas.

Zivs. Lielā veiksme klauvē pie tavām durvīm. Katrs notikumu pagrieziens pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavus talantus un sasniegumus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru