Izlasi šodienas horoskopu! Šodien solās būt ļoti intensīvu…

1 komentārs
Izlasi šodienas horoskopu! Šodien solās būt ļoti intensīvu…

Šodien solās būt ļoti intensīvu enerģiju piesātināta diena, kas ar dzelžainu tvērienu tevi vadīs un būs vien jāpakļaujas šai neredzamajai kosmosa virsvadībai. Būs jāsamierinās ar visu un visiem un pašam jāmainās. Tas gan nozīmē, ka nevari pasākt jebko, nedomādams par sekām.

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo greizsirdības, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Materiālā pasaule tavus dārgos ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Pirkšanas kārē viņi var pazaudēt jēgu un mēra sajūtu. Atrodi veidus arī kā sevi palutināt, jo tas ir ļoti veselīgi pašapziņai.

Vērsis. Tavi vārdi šodien var būt smagi kā svina lodes. Ja grūdīsi tādu lodi, vari noslaucīt visu savā ceļā. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un destruktīvs, bet dziļākajā būtībā patiess.

Dvīņi. Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien tā var atrisināties. Nebūs viegli, bet viss mainīsies. Īpaši, ja tas skar kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, neaizcērt durvis, bet runā.

Vēzis. Dienas garumā tevi nepametīs neizskaidrojama sajūta, ka tevi grib ar varu lauzt vai mainīt. Bet, kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Lauva. Šodien izšķērdības gars būs tavs pavadonis – ko tik skaistumam nežēlosi. Tas gan nenozīmē, ka vari pasākt jebko, nedomādams par sekām. Atļaujies dažas no savām pārmērībām paturēt noslēpumā. Tā visiem būs labāk.

Jaunava. Šodien solās būt ļoti intensīvu enerģiju piesātināta diena, kas ar dzelžainu tvērienu tevi vadīs un būs vien jāpakļaujas šai neredzamajai kosmosa virsvadībai. Būs jāsamierinās ar visu un visiem un pašam jāmainās.

Svari. Problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties virtuālās informācijas laukā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents savu problēmu radītājiem.

Skorpions. Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi, pērnā eglīte un suņi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Strēlnieks. Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un veidu kā to pasniegt. Šodien vari atļauties būt kategorisks, tiešs un spītīgs.

Mežāzis. Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo greizsirdības, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Ūdensvīrs. Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos drūmākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Zivs. Nodosies sabiedriskām aktivitātēm vai piedalīsies kādā ķermeni un garu tonizējošā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!