Izlasi šodienas horoskopu! Šodien pasaule būs neizprotama un…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Šodien pasaule būs neizprotama un…

Šodien pasaule būs neizprotama un tajā notiekošais lielākoties nepieņemams. Draugu un tuvinieku rīcības motīvi tevi pārsteigs. Ja vēlies šajā brīvdienā atgūt spēkus un nomierināt prātu, atrodi smalkus paņēmienus kā aizlaisties no svārstīgo noskaņojumu atmosfēras.

Attiecību līkločos divdomīgā situācijā vari nonākt dēļ vēlmes mest acis vai apģērba gabalus uz kāda drauga vai draudzenes mīļoto. Vispārsteidzošākais būs, ka simpātiju objekts nebūt nebūs samulsis, bet priecīgi atbildēs ar to pašu. Lūk, tev pārsteigumu pilnā pasaule.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Patīkamās vēstis, kuras saņems kāds no tuviniekiem, tevi saviļņos ne mazāk par pašu gaviļnieku. Tad nu mazās svinības var izvērsties platā, garā vakarā, kur beigās visi viļņosies tiešā nozīmē. Prātīgi pa ceļam uz mājām, neuzrunā un neielaidies sarunās ar svešiniekiem.

Vērsis. Ja esi brīvā cilvēka statusā, met pie malas kautrību. Tev noteikti izdosies piesaistīt noskatītā cilvēka uzmanību, ja pārvarēsi iekšējās bailes un mazvērtības kompleksu. Šajā vistumšākajā laikā neslēpies, ej gaismā!

Dvīņi. Gribēsi izpalīdzēt kādam draugam viņa radošajā krīzē. Padomā riktīgi pirms apsolies, jo tā kļūs par tavu atbildību un aizņems visu brīvdienu. Saprātīga distancēšana abiem nāks par labu.

Vēzis. Apstākļi vai profesionālās intereses var tevi satuvināt ar kādu cilvēku, kuru līdz šim labāk redzēji ejam, nekā nākam. Nāksies atzīt, ka mēs visi maināmies un šo pārmaiņu rezultātā aram kļūt saderīgāki un pieņemošāki.

Lauva. Kutelīgā situācijā vari nonākt dēļ savas plašās sirds un vēlmes savaldzināt kāda drauga mīļoto. Vispārsteidzošākais būs, ka simpātiju objekts nebūt nebūs samulsis, bet priecīgi atbildēs ar to pašu. Ko nu darīsiet?

Jaunava. Šodien nav tas labvēlīgākais laiks, lai dotos pie friziera, masiera, kosmetologa. Paliksi neapmierināts ar procedūru, jutīsies apkrāpts un velti iztērējies. Arī paša izvēlētie pirkumi nespēs radīt vajadzīgo gandarījuma sajūtu. Labāk ievies kārtību un pārskati esošo garderobi.

Svari. Draugu un tuvinieku rīcības motīvi tevi pārsteigs. Ja vēlies šajā brīvdienā atgūt spēkus un nomierināt prātu, atrodi smalkus paņēmienus kā aizlaisties no svārstīgo noskaņojumu atmosfēras.

Skorpions. Vainas apziņas mocīts, par atļaušanos vairāk nekā paredz tavs aizņemta cilvēka statuss, šodien luncināsies ap savu dzīvesbiedru un pakļausies jebkurām viņa prasībām.

Strēlnieks. Šodien kāds draugs vai paziņa var piedāvāt ļoti vilinošu ideju, kā nopelnīt smuku naudiņu uz ziemsvētku laiku. Nedomājot vari piekrist šai avantūrai, pret kuru pagalam noraidoši izturēsies tavi mājinieki.

Mežāzis. Pozitīvi satraucoša diena, kurā vari noraut lielo vinnestu, tikt apdāvināts vai citāti iepriecināt sevi ar kādas kaislīgas vēlmes materializēšanos. Tava atvērtā sirds apdāvinās arī tos, kuri gadīsies pa ceļam.

Ūdensvīrs. Padomā kā izklaidēt pēkšņi uzradušos viesus tavā mājā. Neuzņemies vienīgā labsajūtu radītāja lomu. Iesaisti visus gan maltītes gatavošanā, gan izklaides sadaļā. Kopīgās darbošanās laikā var atklāties patiesie apciemojuma mērķi.

Zivs. Pavadīsi šo dienu dziļās pārdomās par to, kā uzzīmēt ceļa karti savai turpmākajai dzīvei. Izkristalizēsies viena atziņa, ka pastāv radikālas atšķirības tajā, kas jau tev ir un tajā, ko tu vēlētos. No kaut kā būs jāatsakās.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!