Izlasi šodienas horoskopu! Šodien debesjumā notiekošais radīs labvēlīgu…

0 Komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Šodien debesjumā notiekošais radīs labvēlīgu…

Šodien debesjumā notiekošais radīs labvēlīgu fonu nopietniem ilgtermiņa pasākumiem. Bet zaļā gaisma tiks dota tikai tādām iecerēm, kurās netiek pārvērtēti paša spēki, un objektīvi konstruktīviem darbiem.

Finanšu sfērā ir labvēlīgs laiks nelielu darījumu veikšanai ar noteikumu, ka netiek pārkāpti godīgas sadarbības un likumības principi. Ja uzņēmējdarbību balstīsi uz nereālistiskiem solījumiem, pat bez ļauna nodoma, vari iekrist lielos parādu slazdos. Šodien var spēlēt tikai ar tām kārtīm, kuras ir tavās rokās, bez blefošanas.

Partnerattiecībās radīsies domstarpības sasteigtas rīcības dēļ. Neaizraujies ar īpašas oriģinalitātes demonstrēšanu savās mīlas prasmēs, paliec pie pārbaudītām vērtībām.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Dzīves apnikumu centies mazināt ar iešanu tautās jebkurā to izpausmē. Nenožēlosi, ja pievakari veltīsi kāda koncerta, izrādes vai cita kultūras pasākuma izbaudīšanai. Darba virsstundas gan nenesīs nekādu labumu.

Vērsis. Mīļajiem spēsi piedot visus viņu trūkumus un pat uzņemties kādu daļu viņu grēku, protams, ja tādi ir. Ja tavs mīļotais cilvēks atrodas ārzemēs vai jūs esat šķirti, vari piedzīvot negaidītu atkalsatikšanos.

Dvīņi. Notiekošais radīs labvēlīgu fonu pamatakmeņu ielikšanai nopietniem ilgtermiņa pasākumiem. Bet zaļā gaisma tiks dota tikai tādām iecerēm, kurās netiek pārvērtēti paša spēki, un objektīvi konstruktīviem darbiem.

Vēzis. Labi padosies visi darbi, kuros nepieciešama mākslinieciska domāšana un telpiska iztēle. Ja gadījumā, esi iesaistīts telpu labiekārtošanas un dizaina darbos, tad šodien labāk veikt dekoratīvos krāsojumus vai to plānošanu.

Lauva. Visas aktivitātes ar savas radošās domas izklāstu ies kā smērētas. Raksti, recenzijas un kursa darbi iegūs reālas aprises un ilgi briedinātās domas pārvērtīsies spilgtos un aizraujošos tēlos vai idejās.

Jaunava. Partnerattiecībās radīsies domstarpības dēļ sasteigtas rīcības. Dodies uz sabiedriskiem pasākumiem vai iesaisties kultūras aktivitātēs. Pēc tam vēl ilgi dzīvosi šodien iegūto iespaidu un atmiņu varā.

Svari. Vari piedzīvot sentimenta uzplūdus, kas neļaus saraut saites vai aizmirst pagātnes notikumus, tradīcijas vai pieredzi, kuri esi guvis bērnībā. Šodien nedrīksti sentimentu slīcināt alkoholā un pīties ar aizdomīgiem tipiem.

Skorpions. Būs pagrūti apmierināt savu vadītāju, partneru vai pasniedzēju prasības. Latiņa būs uzlikta pārāk augstu. Tomēr centies noturēties pieklājīgā līdzsvarā starp varēšanu un negribēšanu.

Strēlnieks. Šodien tevi vilinās viss eksotiskais, citādais, nepiedzīvotais. Uzturoties nepazīstamu cilvēku sabiedrībā, ātri iemantosi viņu atzinību, bet tev ir jāfiltrē notiekošais.

Mežāzis. Iespaidosies un ietekmēsies no citu cilvēku aizrautības un vitalitātes, tāpēc lūko, lai tavā tuvumā būtu sirds gudri un optimistiski cilvēki, kuri būs tā degviela, kas neļaus tavam dzinējam noslāpt.

Ūdensvīrs. Darbā ir labvēlīgs laiks lielu darījumu veikšanai ar noteikumu, ka netiek pārkāpti godīgas sadarbības un likumības principi. Ja darbību balstīsi uz nereālistiskiem solījumiem, pat bez ļauna nodoma, vari iekrist lielos parādu slazdos.

Zivs. Tev lieliski padosies vidutāja loma dažādās romantiskās intrigās vai arī spēsi prasmīgi žonglēt ar vairākiem darbiem. Izbaudīsi personīgo attiecību duālās situācijas, kurās jutīsies kā prasmīgs spēlētājs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru