Izlasi šodienas horoskopu! Šī sestdiena solās būt paškontroles…

0 Komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Šī sestdiena solās būt paškontroles…

Šī sestdiena solās būt paškontroles un stingro apņemšanos piesātināta. Pārcilā visas atliktās, novilcinātās un nepabeigtās lietas un pievērsies tām ar nedalītu uzmanību un nospriegotu apņēmību. Perspektīvu saskatīšana pat samērā bezcerīgās situācijās nodrošinās stabilu izdošanos.

Attiecībām vajag klusumu un sveces gaismu un mieru. Izvairies no došanās uz skaļām ballītēm un bezjēdzīgiem saietiem. Tikai tā spēsiet harmonizēt sevi un novelsiet ilgi krāto sasprindzinājumu. Bet vilktin vilks uz skaidrošanos, dalīšanos un vēlmi uzvilkt septiņus gadus vecu mētelīti…

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja plāno kādu šiku pirkumu, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu kreņķi. Neskatoties uz to kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Vērsis. Izvairies no došanās uz skaļām ballītēm un bezjēdzīgiem saietiem. Tikai tā spēsiet harmonizēt sevi un novelsiet ilgi krāto sasprindzinājumu. Diena var dot otro elpu tavām mīlas, seksuālajām vai ģimenes attiecībām.

Dvīņi. Šodien pieaugs tava interese par riskanto un nedaudz bīstamo. Ja pats nonāksi līdzīgā situācijā, pašam būs jāmeklē izeja no tās. Draugi sniegs tikai morālu atbalstu, bet visi reanimācijas pasākumi būs jāveic pašam.

Vēzis. Pārcilā visas atliktās, novilcinātās un nepabeigtās lietas un pievērsies tām ar nedalītu uzmanību un nospriegotu apņēmību. Perspektīvu saskatīšana pat samērā bezcerīgās situācijās nodrošinās stabilu izdošanos.

Lauva. Būsi absolūti apmierināts ar notikumu attīstības gaitu un savu rīcību. Nepievērs uzmanību mājinieku neadekvātajai reakcijai un iespējamajiem uzbraukumiem. Šodien nav tas piemērotākais laiks, lai veiktu kādas situācijas smalkas analīzes.

Jaunava. Šodien tevi var apskaust par daudzveidīgajiem sakariem, bagāto iztēli un piedāvāto iespēju krāšņumu. Tev pašam gan visa bilde var šķist nedaudz drūmāka, jo būs jāizdara izvēle no visiem piedāvājumiem un tas nebūt nebūs viegli.

Svari. Tavs dzīves sabiedrotais šodien izrādīsies vislielākais kaitētājs. Emocionālā līmenī starp jums valdīs bezvārdu spriedze. Attiecībās ar naudu arī ievēro vajadzīgos drošības pasākumus.

Skorpions. Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks vai tev izdosies nostāties pret un izturēt partnera spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies cēlu taktiku.

Strēlnieks. Attiecībām gribētos klusumu, sveces gaismu un mieru. Bet saskarsme ar tev tuvajiem cilvēkiem nesniegs to harmoniju, pēc kuras tava dvēsele ir ilgojusies, bet meklēs dzirksteli, kas rautu vaļā visus sprādzienbīstamos uzkrājumus.

Mežāzis. Ja klausīsies sevī un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies virspusēja sapratne un pieņemšana. Dāsnu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu psiholoģisko atbalstu vai plecu, uz kura paraudāt..

Ūdensvīrs. Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar cilvēkiem, visas ambīcijas liksies realizējamas. Bet vilktin vilks uz skaidrošanos, dalīšanos un vēlmi uzvilkt septiņus gadus vecu kleitiņu…

Zivs. Tikai vistuvāko cilvēku sabiedrībā spēsi rast sirds mieru, prāta relaksāciju un nepieciešamo drošības sajūtu. Negatīvās emocijas ir līdzsvarā ar pozitīvajām, kas norāda uz lielu jūtu intensitāti.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru