Izlasi šodienas horoskopu! Šajā pirmsaptumsuma laikā dominējošā dienas…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Šajā pirmsaptumsuma laikā dominējošā dienas…

Šajā pirmsaptumsuma laikā dominējošā dienas enerģētika liek tev fokusēties uz saskarsmes pilnveidošanas, attīstības, apgūšanas prasmēm ar citiem cilvēkiem un sabiedrību kopumā. Tātad šodien viss grozās ap runāšanu, dzirdēšanu, sarakstīšanos, sazvanīšanos, vienošanos un spēju iet uz kompromisiem, lai galu galā nonāktu pie vēlamā kopsaucēja.

Bet attiecību veidošanas mākslās neļauj sevi locīt visiem vējiem, saglabā savu mugurkaulu nelokāmu un tikai savai apziņai pakļautu. Saskarsmē ar pavisam tuviem cilvēkiem, pacenties radīt sajūtu, ka viņi ir īpaši un neaizvietojami.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Visas priekšrocības, kuras šodiena piedāvā personīgajā dzīvē, nepaslinko pilnībā izmantot. Sadarbojies ar saviem ceļa rādītājiem – loģiku un aprēķinu, kuri tevi aizgādās īstajā vietā, īstajā laikā un pie īstā cilvēka.

Vērsis. Šodien vajadzētu pieskatīt savus kustamos un nekustamos īpašumus no garnadžiem un viltus mākleriem. Bet uz jauniem īpašumiem pat neskaties, jo neizbrienamie maldu ceļi garantēti.

Dvīņi. Sargies no tev veltītām pārāk slavējošām runām un viltīgiem komplimentiem. Neļauj savām vājībām vai kāda cita vājībām nomākt patieso cilvēku centienus tavā labā. Šodien kaut nedaudz uzticies loģikai un veselajam saprātam.

Vēzis. Šodien tev veiksies romantikā, jaunu personīgo sakaru dibināšanā, flirta mākslā un citās mākslās no šī klāsta. Ļoti pragmatiska pieeja šiem jautājumiem pavērs iespēju uzlabot tavu finansiālo situāciju un sirsnīgi nosvinēt savu dzimtenīti!

Lauva. Šodien piestrādā pie savas labsajūtas visplašākajās tās izpausmēs. Neatliec ārsta vizīti darba dēļ, atceries darbam vajadzīgs veselīgs darītājs. Tāpēc drošu prātu veic savas veselības diagnostiku un nepieciešamos restaurācijas darbus.

Jaunava. Saskarsmē demonstrē savus organizatora un plānotāja talantus, kurus arī kolēģi un līdzcilvēki nespēs ignorēt. Šodienas tikšanās kardināli pamainīs tavus ilgtermiņa centienus.

Svari. Šodien vairies no citu cilvēku pārlieku lielas ietekmes, pat ja viņu nodomi ir viscēlākie. Tādējādi vari sajusties emocionāli ietekmēts, kas savukārt tevi nomāks. Pārlieku augstus mērķus šodienai neizvirzi, jo rīt tevi var saistīt pavisam citi tālumi.

Skorpions. Šodien tev ir dota iespēja atgriezties kādā situācijā un labot pagātnē pieļautās kļūdas. Visu noteiks runāšanas, dzirdēšanas un kompromisu māksla, lai galu galā nonāktu pie vēlamā kopsaucēja.

Strēlnieks. Laiku, kuru pazaudēsi vai izšķiedīsi šodien, nebūs iespējams atgūt. Tāpēc neiznieko šo dārgo resursu otršķirīgiem sīkumiem vai tukšām runām. Iespējams, nāksies izšķirties starp slepenu baudu un statusu sabiedrībā.

Mežāzis. Šodien neatmet ar roku pasākumiem, kuri šķietami nesola izdošanos. Ar neatlaidību var kalnus gāzt pat bez smagās tehnikas. Attiecībās neļauj sevi locīt visiem vējiem, saglabā savu mugurkaulu nelokāmu un tikai savai apziņai pakļautu.

Ūdensvīrs. Izvairies risināt juridiskus un tiesu jautājumus, jo pastāv iespēja šajos strīdos iziet kā zaudētājam. Saskarsmē ar pavisam tuviem cilvēkiem, pacenties radīt sajūtu, ka viņi ir īpaši un neaizvietojami.

Zivs. Pat visierūsējošākie darījumi šodien sola labu izdošanos. Tavas personīgās pievilcības un komunikācijas augstais līmenis palīdzēs atmūķēt visas aizslēgtās durvis. Mīlas attiecībās tik gludi neklāsies un vari piedzīvot arī noraidījumu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!