Izlasi šodienas horoskopu! Šajā otrdienā nevajadzētu pārvērtēt savus…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Šajā otrdienā nevajadzētu pārvērtēt savus…

Šajā otrdienā nevajadzētu pārvērtēt savus spēkus, prasmes un izturību, jo vari iedzīvoties kādā pirmssvētku drudža izraisītā sāpītē.

Saskarsmē ar citiem cilvēkiem nemēģini uzspiest savus uzskatus un viedokli kā vienīgo pareizo. Centies dzirdēt arī citu viedokli. Šodien tavu garastāvokli var ietekmēt veco atmiņu cilāšana. Jo vairāk kustināsi senās lietas, jo lielāki putekļi un destruktīvāka tagadnes kritizēšana.

Mīlestībā valdīs kārdinošas noskaņas. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt ļautos saulgriežu laika dejai, vari ļauties kārdinājumam uzsākt vairākas attiecības.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Viedokļu spēkošanās mīlas frontē būs tādi attīstoši, drīzāk, lai saprastu, cik forši reizēm ir piekāpties un sadzīvot ar otra viedokli. Kāds formālāks pasākums ne pārāk aizraus, tāpēc padomā, kā pieklājīgi nozust.

Vērsis. Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Gribēsies nopirkt vasaras ziedus, kas vairotu Jāņu laika gaidīšanas sajūtu mājās un sadzīvi iekrāsotu jaunās, košākās krāsās.

Dvīņi. Nepārvērtē savu varēšanu iesaistoties darbos vai izpalīdzot ar padomiem. Pirms darīšanas iepazīsties ar konkrētā darba apstākļiem un darba fronti kopumā. Šodien pievērs īpašu uzmanību savai veselībai.

Vēzis. Tev būs sarežģīti pieņemt patstāvīgu lēmumu, bet arī citi nebūs nekādi labie padomdevēji. Tāpēc šodien neielaidies nekādās duālās situācijās un saistībās ar vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi. Vari iekrist.

Lauva. Tev liksies, ka dzīves frontē nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības un iniciatīva arī tāda pavītusi.

Jaunava. Riktīgi laba diena tavu seno plānu un nepaveikto darbu realizēšanai. Sapratīsi kā izlīgt ar kādu cilvēku. Iespējams, veikalā atradīsi savu sapņu lietu. Pērc tik nost un iepriecini sevi!

Svari. Šodien var un vajag saskrieties ar draugiem. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt ļautos vasarīgai dejai, vari ļauties kārdinājumam uzsākt vairākas attiecības.

Skorpions. Visas nesaprašanās un izskaidrošanās, kas iespējams tevi vajāja iepriekšējās dienās, norims un atrisināsies. Šodien tavu garastāvokli var ietekmēt veco atmiņu cilāšana un, jo intensīvāk tai ļausies, jo bēdīgāka šķitīs tagadne.

Strēlnieks. Dažādas tikšanās neformālā un relaksētā gaisotnē, kur tev nebūs vajadzības kādu žilbināt, ļaus tev atslābināties un izbaudīt patīkamas sarunas. Jutīsies atvieglots par iespēju tikai piedalīties, nevis organizēt un vadīt pasākumu.

Mežāzis. Šodien vēlams izmest kādu līkumu un apciemot kādu tuvu cilvēku. Liela iespēja, ka ceļā satiksi kādu, ar kuru sagribēsies doties jau uzziedējušās jāņuzāles lūkoties. Jūsu tikšanās var izvērsties neaizmirstamā vakarā.

Ūdensvīrs. Tavs noskaņojums būs svārstīgs, jo nespēsi izvēlēties starp diviem vienlīdz interesantiem cilvēkiem, ar kuriem pavadīt dienas nogali. Lēmumi un viedoklis mainīsies vairākkārt, līdz sapratīsi, ka tādas izvēles vispār nav.

Zivs. Tava zemapziņa šodien čukstēs, ka nav nekā, uz ko tu varētu droši paļauties. Viss, ko šodien dzirdēsi vai redzēsi, būs pakļauts kritiski pesimistiskam vērtējumam. Pastāv draudi pārtērēt savus iekšējos spēku un arī naudu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!