Izlasi šodienas horoskopu! Rīcībspējas, enerģijas un uzņēmības šodien…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Rīcībspējas, enerģijas un uzņēmības šodien…

Rīcībspējas, enerģijas un uzņēmības šodien pārpārēm. Šodien jāķeras pie ātruma pārslēdzēja. Nedrīkst neko atlikt, un, ja kustēsies visās dimensijās vienlaikus, ieraudzīsi iepriekš neievērotas iespējas un izdevības.

Darba lietām pašā gada sākumā šāda spēka diena ir liela debesu dāvana. Tev būs uzrāviens gan uzsākt, gan arī novest līdz galam kādus sakrājušos darbus vai astes no vecā gada. Pūliņi tiks novērtēti vai ņemti vērā dalot prēmijas par pagājušo gadu.

Romantikas meklējumos vēl negribēsies dubļus brist jaunu sajūtu meklējumos. Turpretim emocijas virmos un virpuļos kā sniegputeņi, reizēm aizsedzot skaidro redzēšanu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien ar visiem pieejamajiem ieročiem aizstāvēsi savu taisnību un dzīves pārliecību. Nemeties cīņā pirms esi pārliecinājies, ka ieroči ir kaujas gatavībā un paša fiziskā kondīcija tonusā.

Vērsis. Darbā itin viegli varēsi visiem pierādīt, ka viens pats ar visu vari tikt galā. Emocionāli izvirdumi varbūt neļaus noturēt fokusu uz iesākto darbu, bet, spītējot visiem un visam, panāksi sev vēlamo rezultātu.

Dvīņi. Šodien vari aizrauties ar programmēšanu vai doties politikā. Atkal jauna ideja, kurai nodoties neskaitot stundas un izdzertās kafijas tases. Tikai nepamet novārtā ikdienas rūpes.

Vēzis. Dienai nebūs neviena spriedzes mākoņa ar sudraba vai citu maliņu. Tā ir ļoti iedvesmojoša ziņa, jo pašapmierinātā cienībā spēsi nokārtot lietas ar cilvēkiem, kuri parasti tevi tracina un provocē tavas nejaukākās izpausmes.

Lauva. Tā kā esi izslavēts savu ideju aizstāvis, šodien nāksies pacīnīties par savām tiesībām pretendēt uz izsludināto augsto amatu. Notiekošais tev ies pie sirds, ja redzēsi, ka spēles noteikumi ir godīgi.

Jaunava. Ļoti relaksēts izskatīsies un arī jutīsies uz savu kompanjonu un darba biedru fona. Varbūt tieši tāpēc netiksi ierauts neauglīgās debatēs par labāko jaunā darba plāna vai grafika piecpadsmito versiju. Miers baros tavu dvēseli.

Svari. Ja spēsi iemiesoties citu ādā un izprast viņu vēlmju vai prasību dziļāko būtību, tavā atbildībā darāmais ies no rokas nesalīdzināmi vieglāk. Atceries, ka labajiem darbiem ir saknes debesīs.

Skorpions. Romantikas meklējumos vēl negribēsies dubļus brist jaunu sajūtu meklējumos. Turpretim emocijas virmos un virpuļos kā sniegputeņi, reizēm aizsedzot skaidro redzēšanu.

Strēlnieks. Šodien gribās uzrīkot lokālo apvērsumu darba kolektīvā. Ja zini, ka nevarēsi novaldīties nepateicis daudz lieka, nerunā nemaz. Loģika atkāpsies pārsteidzības priekšā.

Mežāzis. Nešauj uz likteņa vēstnešiem. Ieteikums pavadīt dienu, nekur nezīmējoties un nerādoties. Pretējā gadījumā vari nokļūt starmešu gaismā, kur tiek izspēlēta nodevības izrāde.

Ūdensvīrs. Šodienas elektrizētā atmosfēra uzvilks tevi, pat ja esi grūti kustināms. Uzvilcies vari neapdomīgi pārvērtēt savus spēkus un nonākt gādīgo dakterīšu rokās vai arī iekulties kādā sastrēgumā.

Zivs. Tev būs uzrāviens gan uzsākt, gan arī novest līdz galam kādus sakrājušos darbus vai astes vēl no pērnā gada. Pūliņi tiks novērtēti vai ņemti vērā, dalot prēmijas par pagājušo gadu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!