Izlasi šodienas horoskopu! Piesardzīga drosme ir īstais apzīmējums…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Piesardzīga drosme ir īstais apzīmējums…

Piesardzīga drosme ir īstais apzīmējums, lai dienu nodzīvotu godam un neaizšautu galīgi garām savai pieturai. Iespējamas neplānotas izmaiņas, neparedzēti un pēkšņi braucieni.

Profesionālā rosība padosies labāk, ja visu laiku nedomāsi par rīcības sekām, tāpēc ļauj, lai tevi vada iedvesma. Neslēp savu sarūgtinājumu no padotajiem cilvēkiem, un viņi spēs novērtēt tavu atklātību.

Mīlestības spēlē tiksi provocēts uz atklātu rīcību. Šajā duelī nebūs ne uzvarētāju, ne zaudētāju. Bet, ja patiks godīgās spēles process, ļaujies šim adrenalīnu radošajam priekam.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien uzsāc tikai tādus darbus, kuri tevi emocionāli vai intelektuāli uzrunā. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no merkantili avantūristiskā.

Vērsis. Vari droši doties uz vietām, kur pērk un pārdod, jo tev veiksies gan vienā, gan otrā. Jutīsies kā savu finanšu pavēlnieks, kas arī ļaus nospēlēt sponsora un mecenāta lomu samērā pārliecinoši.

Dvīņi. Diena būs brīnišķīga, ja par katru varu necentīsies iejaukties kolēģu plānos vai pat tos vadīt. Ja pārtrauksi ietekmēt notikumus darba vidē, tie mierīgi un viegli paši nokārtosies.

Vēzis. Vienkārši ignorē visu un visus, kuri tev liek locīties viņu stabules skaņās. Būsi laimīgs savā darbu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag izplūst garos paskaidrojumos par savu rīcības motivāciju.

Lauva. Piesardzīga drosme ir īstais apzīmējums, lai dienu nodzīvotu godam un neaizšautu galīgi garām savai pieturai. Tradīciju un pienākuma pēc var nākties šķirties no paprāvākas naudas summas.

Jaunava. Šodien neļausies citu iedibinātai dienas kārtībai un pasākumu scenārijam. Ja darbabiedri vai priekšnieki būs izrakstījuši dienas plānu, vari mierīgu sirdi un ar sakarīgiem argumentiem pagriezt tiem muguru.

Svari. Labprātīgi uzņemsies koordinatora vai starpnieka misiju sadzīves aktivitātēs. Tavi instinkti būs vērsti uz taustāma rezultāta iegūšanu, nevis pašu procesu. Atslābinājumu tieksies meklēt kādā ilūzijas vairojošā ieradumā.

Skorpions. Tavi līdzcilvēki šodien negribēs izprast tavu sakāpināto pasaules uztveri, tāpēc katrs dzīvosiet sava iedomu plāna burbulī. Bet, ja tavā ceļā gadās kāds radošs darbiņš vai netradicionāls piedāvājums, satver to un turi cieši!

Strēlnieks. Viss, kas tavā dzīvē šodien notiek, ir ilgi gaidītā un grūti sastrādātā rezultāts, nevis brīža veiksme. Ļaujies triumfa sajūtām un prieka izpausmēm. Nepievērs uzmanību citu atturīgajam vērtējumam.

Mežāzis. Šodien dosi priekšroku fiziskam darbam vai sporta zālei, nevis darbam pie rakstāmgalda. Jutīsi īpašu atbildību pret saviem padotajiem darbiniekiem. Iespējams, tādā veidā mēģināsi izlīdzināt morālo parādu.

Ūdensvīrs. Īsto veiksmes brīdi grūti notvert, ja visu laiku domā par rīcības sekām, tāpēc ļauj, lai tevi vada iedvesma. Neslēp savu sarūgtinājumu no padotajiem cilvēkiem, un viņi spēs novērtēt tavu atklātību.

Zivs. Šodien dosies savā hobiju pasaulē un labprāt to darīsi arī darba laikā. Būsi pārņemts ar tev raksturīgo ļaušanos sapņošanas maģiju. Neliedz sev šo īso, bet svētīgo sajūtu, darba lietas var pagaidīt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!