Izlasi šodienas horoskopu! Ja turēsi savas saujas gatavībā…

0 Komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Ja turēsi savas saujas gatavībā…

Ja turēsi savas saujas gatavībā, noteikti izdosies satvert kādu izmanīgu laimes ziņnesi vai sadzirdēt kādu norādi par virzienu, kur laime meklējama.

Darbā emocionāli jutīsies atvērts jaunām zināšanām un pieejām. Dominēs apcerīgs noskaņojums, kas meklēs sadarbību, saskaņu un kolektīvo atbalstu.

Attiecību jomā valdīs viegls, nepiespiests savstarpējās saskarsmes gars. Ja mērķtiecīgi meklē savu potenciālo partneri, izjutīs pēkšņas simpātiju dzirksteles sirds apvidū. Vari sastapt kādu aizrautīgu savu romantisko izpausmju atbalstītāju vai uzklausītāju.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Viegli apvienosi personiskās un sabiedriskās intereses, sirds lietas un mākslinieciskās nodarbes. Reizēm robežas starp šīm lietām pazudīs un būs vieni vienīgi tēriņi, bet patīkami.

Vērsis. Ja izpalīdzēsi citiem, viņi atbalstīs tevi. Vari likt lietā savas intelektuālās dotības un palīdzēt kolēģim tikt skaidrībā ar kādu projekta datu analīzi vai informācijas apkopojumu. Viņi uzlabos tavu garastāvokli.

Dvīņi. Darbā emocionāli jutīsies atvērts jaunām zināšanām un pieejām. Dominēs apcerīgs noskaņojums, kas meklēs sadarbību, saskaņu un kolektīvo atbalstu. Ideāla diena, lai realizētu spontānās idejas.

Vēzis. Uztveres antenas šodien turi ieslēgtas, lai varētu ātri reaģēt. Pārvietošanās mehānismus un citus sakaru līdzekļus neaizmirsti uzlādēt un uzpildīt, jo tevi gaida steidzīgas darīšanas un romantiski palīgā saucieni.

Lauva. Būsi atkal drosmīgais, piedzīvojumus alkstošais, izdomas bagātais un galvenais. Ar šādu emocionālo ekipējumu atliek tikai mesties iekšā visādās aizrautīgās aktivitātēs un iztrakoties līdz spēku izsīkumam. To var darīt arī darbā.

Jaunava. Kur gadījusies, kur ne, tevī šodien degs īsti radoša un nebēdnīga uguntiņa Atradīsi kādu aizrautīgu savu māksliniecisko izpausmju atbalstītāju vai savu radošo plānu uzklausītāju.

Svari. Ļaujies jautrībai. To vari arī apvienot ar darba pienākumiem vai izklaidi, kas neierobežo tavu brīvību. Neielaidies formālos pasākumos, bet dodies turp, kur tevi sagaida jauni iespaidi.

Skorpions. Šodien mīlas izaicinājumus nepalaid garām. Ja mērķtiecīgi meklē savu potenciālo partneri, izjutīs pēkšņas simpātijas. Vari sastapt kādu aizrautīgu savu romantisko izpausmju atbalstītāju.

Strēlnieks. Ja būsi pārāk pašpārliecināts, vari palikt bešā. Mazāk ambiciozie, bet manīgākie sāncenši tev aizsteigsies priekšā. Tas galvenokārt attiecas uz simpātiju un romantisko partneru iekarošanas jomu.

Mežāzis. Izskatās, ka šodien esi diezgan kaujinieciski noskaņots un uzkrītoši atklāts savu uzskatu paušanā. Bet tā var izrādīties tikai apņemšanās, kuru tā arī nebūs iespējas realizēt.

Ūdensvīrs. Būsi noilgojies pēc sociālās aktivitātes un visu apkārt notiekošo jaunumu apzināšanas. Vēlēsies redzēt jaunās filmas, vēl paspēt kādu grāmatu izšķirstīt un kādu klačiņu uzsist. Diena solās būt ļoti gara un krāsaina.

Zivs. Uz visām lietām jāskatās vienkāršāk. Ja turēsi savas saujas gatavībā, noteikti izdosies satvert kādu izmanīgu laimes ziņnesi, vai sadzirdēt kādu norādi par virzienu, kur labsajūta meklējama.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru