Izlasi šodienas horoskopu! Iedvesma pieņemas spēkā. Sameklē savu…

0 Komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Iedvesma pieņemas spēkā. Sameklē savu…

Iedvesma pieņemas spēkā. Sameklē savu sapņu ķērāju, gūsi gandarījumu no jebkuras aktivitātes un saskarsmes. Emocionālais fons var kļūt tramīgs un jūtīgs pret skarbiem vārdiem un pārlieku racionāliem apsvērumiem.

Biznesā un sabiedriskajās aktivitātēs jāieklausās Sirēnu saldajās balsīs, tās šodien var norādīt pareizo virzienu, ar nosacījumu, ja strādā intuīcija. Vēl vari pielikt punktu kādai neproduktīvai lietišķajai sadarbībai.

Attiecību jomā savas domas kontrolēt būs gandrīz neiespējami, jo tās būs nereālo sapņu un ideāla meklējumu varā. Kopīgas dzīvesvietas iegādi atliec uz citu laiku un nostājies ar abām kājām uz zemes.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Mīlestības un draudzības attiecībās atkal uzpeldēs bijušie pielūdzēji – atkārtosies jau iepriekš piedzīvotas situācijas, kad esi nokļuvis paša radīto ilūziju un pārliecības varā.

Vērsis. Šodien paļaujies uz savu pieredzi un prasmi sajust cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no mantām un cilvēkiem, kuri jau sen zaudējuši nozīmi tavā dzīvē.

Dvīņi. Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personiskos projektus. Šodienas vīzija ar būt arī maldinoša, un personiskais kompass var rādīt nepareizu virzienu.

Vēzis. Šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas un viņu diktētajiem nosacījumiem. Nejauc profesionālismu ar necieņu, bet nebaidies pielikt punktu kādai neproduktīvai biznesa sadarbībai.

Lauva. Mēģini atrast līdzsvaru starp savām ambīcijām un otras puses interesēm. Viss, ko panāksi ar varu, viltu vai mahinācijām, ļoti ātri atspēlēsies. Ir dienas, kad tiešā nozīmē vajag pagriezt otru vaigu.

Jaunava. Attiecību jomā savas domas kontrolēt būs gandrīz neiespējami, jo tās būs nereālo sapņu un ideāla meklējumu varā. Kopīgas dzīvesvietas iegādi atliec uz citu laiku un nostājies ar abām kājām uz zemes.

Svari. Ja tev šodien šķitīs, ka ir sasniegts profesionālais strupceļš, paļaujies uz savu intuīciju un tā tevi atkal izvedīs uz ceļa. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

Skorpions. Investē savu personīgo laiku un brīvību un tiksi atalgots. Ātri tas nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Šodienas sapņiem var būt dziļa jēga, tāpēc centies tos atcerēties.

Strēlnieks. Sameklē savu sapņu ķērāju, gūsi gandarījumu no jebkuras aktivitātes un saskarsmes. Emocionālais foniņš var kļūt tramīgs un jūtīgs pret skarbiem vārdiem un pārlieku racionāliem apsvērumiem.

Mežāzis. Nekas dzīvē nenotiek diena. Bet tas taču ir labi! Vari, tā neko dižu nedarīdams, apkopt savu intīmi personīgo vajadzību teritoriju. Izrādīsies, ka visam beigās laika nepietiks.

Ūdensvīrs. Biznesā un sabiedriskajās aktivitātēs jāieklausās Sirēnu saldajās balsīs, tās šodien var norādīt pareizo virzienu, ar nosacījumu, ja strādā intuīcija. Vēl vari pielikt punktu kādai neproduktīvai lietišķajai sadarbībai.

Zivs. Katra konkrētā darbība prasīs zināmu piepūli. Īsāki un garāki sapņošanas starpbrīži neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevar cīnīties.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru