Izlasi šodienas horoskopu! Dienas gaisotne ļoti dinamiska. Būs…

0 Komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Dienas gaisotne ļoti dinamiska. Būs…

Dienas gaisotne ļoti dinamiska. Būs steiga un vēlēšanās visu paspēt un nokārtot. Tieši steigas dēļ, kavēsi un kreņķēsies. Vajadzīgie “ipadi” un “ifoni” kā no zemes virsmas noslaucīti. Ievelc dziļu elpu un sagatavo kustības plāniņu.

Darba ritms, produktivitāte, efektivitāte un visas šīs smalkās lietas, ar kurām mēs mērām labi padarītu darbu, būs tikai un vienīgi atkarīgas no tavas spējas loģiski kontrolēt un vadīt visus procesus.

Partnerattiecību lauciņā jāļauj notikumiem pašiem risināties, varbūt tikai nedaudz pieskatot virzienu. Lielu mīlas izvirdumu nebūs, drīzāk gaumīgi. Ieteicams parūpēties par savu smukumu un mīļajiem draudziņiem arī no tā kāds prieks tiks.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Katrai tavai fantāzijai ir praktisks pamatojums. Apsvērsi romantiskā kruīza apvienošanu ar biznesa komandējumu vai garīgo izaugsmi ar finansiālu progresu. Šodien viss iet no rokas un viegli.

Vērsis. Nevienam nestāsti par saviem peļņas avotiem. Esi noslēpumains un kluss. Vari nodoties pārdomām par savu finansiālo drošību, par dzīvošanu šodienai un iespējamo taktikas maiņu.

Dvīņi. Būsi praktisks un saimnieciski norūpējies. Tavas vēlmes pēc stabila pamata zem kājām un drošas nākotnes ir stipri iluzoras. Labāk padomā par jauniem ienākuma avotiem vai darba maiņu.

Vēzis. Šodien nekādas fiziskas vai intelektuālas pārpūles. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai mazām privātām lietām.

Lauva. Būs steiga un vēlēšanās visu paspēt un nokārtot. Tieši steigas dēļ kavēsi un kreņķēsies. Vajadzīgie “ipadi” un “ifoni” būs kā no zemes virsmas noslaucīti. Ievelc dziļu elpu un sagatavo kustības plāniņu.

Jaunava. Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tie sastājušies rindā un gaida startu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi mācībām vai intelektuālai izklaidei.

Svari. Jūtu lauciņā jāļauj notikumiem pašiem risināties, varbūt tikai nedaudz pieskatot virzienu. Lielu mīlas izvirdumu nebūs, drīzāk gaumīgi. Ieteicams parūpēties par savu smukumu un mīļajiem draudziņiem arī no tā kāds prieks tiks.

Skorpions. No reālās dzīves nav jāslēpjas. Tā ir gana harmoniska. Psiholoģiski būsi atkarīgs no komforta, labām lietām un tev izrādītās cieņas. Vairāk parūpējies par labsajūtas radīšanu mājās.

Strēlnieks. Būsi uz sentimentālas nots un gribēsi parūpēties par kādu apslimušu radinieku vai nosalušu dzīvnieku. Izpratīsi citu vājības, un cilvēki meklēs pie tevis atbalstu vai pat finansiālu palīdzību.

Mežāzis. Produktivitāte, efektivitāte un visas šīs smalkās lietas, ar kurām mēs mērām labi padarītu darbu, būs tikai un vienīgi atkarīgas no tavas spējas loģiski kontrolēt un vadīt visus procesus.

Ūdensvīrs. Būsi saskaņā ar sevi un ļoti iecietīgs pret citu trūkumiem. Prieks ar tevi kopā strādāt. Izstarosi mieru un harmoniju, un tā ir tāda lipīga lieta. Vari relaksēties un ļauties dienas plūsmai.

Zivs. Dažu cilvēku nodomi tev nebūs atšifrējami. Tev vajadzīgie cilvēki nebūs atrodami vai arī viņu teiktais mīklains. Tas tevi tracinās, jo gribēsi visu kontrolēt. Nekļūsti aizdomīgs un neiesaisties cīniņos.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru