Izlasi šodienas horoskopu! Dienas fona dziesma būs par…

0 Komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Dienas fona dziesma būs par…

Dienas fona dziesma būs par tiem drosmīgajiem, kam pieder pasaule. Šodien visus notikumus un situācijas vērtēsi pēc to potenciāla un iespēju kritērijiem. Pašam var būt sajūta, ka neviens neko nevēlas saprast, bet ir nostājušies opozīcijā, lai tevi kaitinātu.

Attiecībās šodien var uzrasties greizsirdības pazīmes. Šodienas aizdomas un pieņēmumi ir pilnīgi nepamatoti un kopējā psihoemocionālā noskaņojuma stimulēti, tāpēc izvairies no jebkādas neadekvātas rīcības vai lēmumiem.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Pats vien būsi vainīgs pie visām problēmām, kas šodien uzpeldēs. Nekādas nopietnās jau nebūs, ja vien tu pats nesapīsies savu iedomu dzeloņstieplēs. Nekritizē un neiejaucies katrā darbinieku solī, un diena būs izdevusies.

Vērsis. Neklausies skauģos un anonīmos komentētājos. Ja dzirdi pats savu sirds balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Dvīņi. Šodienas vadmotīvs – esi optimists, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas veiksmīgās, oriģinālās un vienkārši foršās lietas. No mazām informācijas drumslām neveido priekšstatu par kādu notikumu vai tēmu.

Vēzis. Tā gribēsies kaut ko skaistu un prom no ikdienas. Šodien viss pašam jānodrošina. Pats sev sarīkosi mazās izpriecas, un pats arī tās baudīsi. Bet apkārt valdīs spokaina tumsa, un visi ķerstīs neesošus spokus.

Lauva. Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Neļauj spontānām aizdomu lēkmēm sabojāt iecerētos pasākumus. Atbalsti savus kolēģus, kā solījis, un iegūsi sirds mieru, gandarījumu un mierīgu prātu.

Jaunava. Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Centies pieņemt, ka tavs viedoklis kādam šķiet absurds un viņam ir tiesības paust savu sašutumu.

Svari. Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu jau ļoti labi saproti, ka ar vārdu var pamatīgi ievainot, bet ne jau tevi. Noskurinies un dodies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Skorpions. Būs vēlme noslēgties, tiklīdz kāds pārāk pietuvosies tavai privātajai telpai. Tev intuitīvi jāsaprot, kad draud briesmas un kad – ne. Šodien nebūs briesmu. Dzīvo mierīgi un esi jauks pret līdzcilvēkiem.

Strēlnieks. Situācijās uz riska robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Mežāzis. Tevī ir daudz radošuma un milzīga izdoma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Ūdensvīrs. Būsi priecīgs un samērā līdzsvarots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties sabiedriskās vietās. Tevi var nedaudz uzvilkt, ja citi lien tavā privātajā telpā, tas uz īsu brīdi un centies izvairīties no pūļa.

Zivs. Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet nepamatoti. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir noslēgt līgumu ar mantas un īpašuma apdrošinātājiem.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru