Izlasi šodienas horoskopu! Diena atnākusi ar lieliskiem piedāvājumiem…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Diena atnākusi ar lieliskiem piedāvājumiem…

Diena atnākusi ar lieliskiem piedāvājumiem tavai garīgajai pašizpausmei. Tropiski karstas enerģijas mīsies ar arktiski stindzinošas pienākuma apziņas brīžiem. Dienas atmosfēra tev liks noticēt, ka svarīgākais atrodas aiz tās neredzamās robežas.

Darbā un biznesa aprindās šodien nebūtu jākaļ konkurentus maldinoši plāni. Vienīgais brīdinājums attiecas uz pārliekas paļāvības izrādīšanu cilvēkiem, kuri savu lojalitāti vēl nav pierādījuši.

Visās attiecību formās šodien dominēs vajadzība un ilgas pēc garīgas tuvības. Īstais laiks, lai dalītos sajūtās, izskaidrotu savu rīcību un vienotos pārdomās par dzīvi.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai līdera talantu. Sacensībā būs panākumi, ja pats sastādīsi darba grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Vērsis. Visās attiecību formās šodien dominēs vajadzība un ilgas pēc garīgas tuvības. Īstais laiks, lai dalītos sajūtās, izskaidrotu savu rīcību un vienotos pārdomās par dzīvi.

Dvīņi. Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta zibenīgi. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Vēzis. Šodien vari saņemt kādu neordināru piedāvājumu, kuru labprāt pieņemsi. Uzmanies no pārliekas paļāvības izrādīšanas cilvēkiem, kuri savu lojalitāti vēl nav pierādījuši.

Lauva. Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, saimniecības preces vai iepazīties ar jaunām datorprogrammām.

Jaunava. Neskaitāmas nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Jutīsies kā mazais ierindnieks, kas soļo vienā ierindā ar pārējiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Svari. Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi uzkārs tevi kā vecu un jaudu zaudējušu datoru. Ļaujies palīdzībai un atmet domu, ka tu vienīgais saproti un spēj visu pavilkt. Nebaidies parādīt savu bezpalīdzību.

Skorpions. Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Strēlnieks. Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Mežāzis. Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini klupināties pār vienu un to pašu akmeni.

Ūdensvīrs. Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Zivs. Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!