Izlasi šodienas horoskopu! Darba dienai ritot, pieaugs arī…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Darba dienai ritot, pieaugs arī…

Darba dienai ritot, pieaugs arī tavs optimisms un aktivitāte, bet, ja nerīkosies apņēmīgi un neatlaidīgi, čiks vien sanāks. Diez vai tāds rezultāts tevi apmierinās. Tāpēc optimismam jāsadarbojas ar pacietību un neatlaidībai ar skaidru izpratni par to, ko šodien vēlies sadarīt un paspēt.

Partnerībā lūkojies pēc samierinājuma, pamiera vai izlīguma, ja tev tas ir aktuāls. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā demonstrēt.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku turpini virzīt valstiski patriotisku jautājumu risināšanai. Dzimtene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Vērsis. Pat tava izslavētā intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savā darba kolektīvā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu skaudības piešprici.

Dvīņi. Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais spars neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekami reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un datorpelīti, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Vēzis. Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli aizkaitināmo pusi, vieglākajā gadījumā – nomāks. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Lauva. Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī, un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Jaunava. Partnerībā lūkojies pēc samierinājuma, pamiera vai izlīguma, ja tev tas ir aktuāls. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā demonstrēt.

Svari. Neatkarīgi no spējas visu paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā virpuļvētrā. Gatavojies ļoti intensīvai un trakulīgai situāciju attīstībai.

Skorpions. Tavas dzīves neseno notikumu ietekmē tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā ātrā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Strēlnieks. Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis laimīgo stundu.

Mežāzis. Priekšnieki un visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi izrīkot, pakritizēt,vai pamācīt, kā atšķirt dzīves krāsas. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un nodrošinies ar labiem relaksantiem, kas būs vislabākais patvērums verbālo uzbrukumu brīžos.

Ūdensvīrs. Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam, un tas noteikti rādīs mazākās pretestības virzienā.

Zivs. Šodienas pesimistiskā vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies. Spēja saskatīt komisko un par to pasmieties noteikti palīdzēs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!