Izlasi šodienas horoskopu! Ar šodienu jāspēj atteikties…

0 Komentāru
Izlasi šodienas horoskopu!  Ar šodienu jāspēj atteikties…

Ar šodienu jāspēj atteikties no vecām dzīves drazām un nav ko tās nēsāt līdzi kā saplīsušas tenisčības. Šis ir piemērotākais laiks uzsākt jebkādas jaunas lietas un, galvenais tam pietiks apņēmības, spīta, izturības un citas cīņas spara īpašības. Saskaņā ar Austrumu tradīciju, šodien ir Jaunais gads un mūs sveic dzīvelīgā un izmanīgā gada pārvaldniece Žurka.

Ja būsi atvērts smalkās pasaules ietekmei, noteikti izdosies sadzirdēt kādu norādi par virzienu, kurās migās žurka naudiņas pieslēpusi. Noskaņojums līdzsvarosies un pāries meditatīvi romantiskā sapņainībā.

Saskarsmes gars izpaudīsies vieglas kantes pieciršanas formā, tāpēc met nost nevajadzīgo kautrību un maršē pavedinošā nākotnē!

Horoskops katrai zīmei

Auns. Noskaņojums līdzsvarosies un pāries meditatīvi romantiskā sapņainībā.
Saskarsmes gars izpaudīsies vieglas kantes pieciršanas formā, tāpēc met nost nevajadzīgo kautrību un maršē pavedinošā nākotnē!

Vērsis. Šodien tikai par iepriecinošo un uzmundrinošo. Atsakies no vienatnes ar vīna glāzi un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem, nopērc kādus nevajadzīgus niekus vai, ja maks atļauj, kaut ko lielāku mājai, bērniem un neaizmirsti arī sevi.

Dvīņi. Viegli apvienosi personiskās un sabiedriskās intereses, sirds lietas un mākslinieciskās nodarbes. Reizēm robežas starp šīm lietām pazudīs un būs vieni vienīgi prieki un izklaides.

Vēzis. Ideāla diena, lai realizētu fiksās idejas un paeksperimentētu. Ar cilvēku, kas tev interesants, variet atkal kalnus iekarot – emocionāli, intelektuāli un jutekliski. Dariet to divatā un nemeklējiet baru, tā būs visforšāk.

Lauva. Tevī šodien degs īsi radoša uguntiņa. Cik lielos plānos un darbos to realizēsi, tas jau apņēmības ziņā. Atradīsi kādu aizrautīgu savu māksliniecisko izpausmju atbalstītāju vai vismaz savu ieceru izklāsta uzklausītāju.

Jaunava. Visas maņas šodien turi kaujas gatavībā, lai varētu ātri noreaģēt. Pārvietošanās mehānismus un citus sakaru līdzekļus neaizmirsti uzlādēt un uzpildīt, jo tevi gaida steidzīgas darīšanas.

Svari. Būsi noilgojies pēc sociālās aktivitātes un visu apkārt notiekošo jaunumu apzināšanas. Vēlēsies redzēt jaunās filmas, vēl paspēt kādu žurnālu izšķirstīt un kādu klačiņu uzsist. Diena solās būt krāsaina.

Skorpions. Šodien jau atkal būsi drosmīgais, piedzīvojumus alkstošais, izdomas bagātais un galvenais. Ar šādu emocionālo ekipējumu atliek tikai mesties iekšā visādās aizrautīgās aktivitātēs un iztrakoties līdz spēku izsīkumam.

Strēlnieks. Ar šodienu jāspēj atteikties no vecām dzīves drazām un nav ko tās nēsāt līdzi kā saplīsušas tenisčības. Šis ir piemērotākais laiks uzsākt jebkādas jaunas lietas un, galvenais tam pietiks apņēmības, spīta, izturības un citas cīņas spara īpašības.

Mežāzis. Šī ir piemērotākā diena, lai uzsāktu jebkādas savas mājas uzlabošanas, nojaukšanas un no jauna būvēšanas lietas. Ja būsi pārāk paškritisks, vari palikt nulles punktā un vairāk ambiciozie tev aizsteigsies priekšā.

Ūdensvīrs. Uz visām lietām jāskatās vienkāršāk, par uz mazajiem ikdienas darbiņiem, kas mājās sakrājušies kaudžu kaudzēs. Nemālē to bildi tik drūmu un bezcerīgu. Centies saskatīt komisko arī pavisam vienkāršās sadzīves situācijās.

Zivs. Ja izpalīdzēsi citiem, viņi atbalstīs tevi. Vari likt lietā savas izcilās intelektuālās dotības un palīdzēt draugam instalēt kādu ierīci, programmu vai aktualizēt viņu informatīvo lauku. Viņi savukārt atjaunos tavus failus attiecībā uz izklaides industrijas piedāvājumu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru