Izlasi šodienas horoskopu! Aktivitātes, enerģijas un spēka šodien…

Pievienot komentāru
Izlasi šodienas horoskopu! Aktivitātes, enerģijas un spēka šodien…

Aktivitātes, enerģijas un spēka šodien pārpārēm. Šodien jāķeras pie izpušķotajiem braucamajiem un citām ierīcēm, lai pienācīgi sagatavotos kalendārajai līgošanai. Nedrīkst neko atlikt, novilcināt, pārcelt vai citādi vilkt gumiju. Vēl var paspēt izravēt rožu dobes un māju izpušķot. Neekonomē uz kvalitatīvas pārtikas rēķina.

Mīlestības un papardes audžu meklējumos gribēsies jaunus iespaidus. Atkal piedzīvot šo pirmreizējo iemīlēšanās sajūtu, negulēto nakti, ēstgribas zudumu un sajust, ka visa vasara vēl priekšā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Vari droši doties uz zāļu tirgu un sapirkt pilnus grozus. Gribēsies mājās gatavotus ēdienus un pārmaiņām arī, ko nebijušu. Tas attiecas ne tikai uz gastronomiju un vēdera baudām.

Vērsis. Nekādu fizisku vai mentālu pārmērību. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai maziem privātiem prieciņiem.

Dvīņi. Nevienam nestāstīsi par saviem brīvdienu nodomiem. Būsi noslēpumains un kluss. Vari nodoties pārdomām par savu par dzīvošanu šodienai un iespējamo taktikas maiņu.

Vēzis. Katrai tavai fantāzijai ir praktisks pamatojums, bet dažu cilvēku nodomi tev nebūs atšifrējami. Mēģinot izprast viņi motivāciju un loģiku, vari pazaudēt savējo.

Lauva. Diena būs brīnišķīga, ja par katru varu necentīsies iejaukties notikumu ritumā vai pat tos vadīt pēc sava prāta. Ja pārtrauksi ietekmēt notikumus ģimenē, tie mierīgi un viegli paši nokārtosies.

Jaunava. Būsi praktisks un saimnieciski norūpējies. Tavas vēlmes pēc stabila pamata zem kājām un droša pasākumu plāna ir stipri iluzoras. Labāk padomā par iespēju iepriecināt sevi visdažādākajos veidos.

Svari. Būsi saskaņā ar sevi un ļoti iecietīgs pret citu trūkumiem. Izstarosi mieru un harmoniju un tā ir tāda lipīga lieta. Vari relaksēties un ļauties dienas plūsmai.

Skorpions. Apsvērsi romantisma apvienošanu ar biznesa iespējām vai garīgo izaugsmi ar finansiālu progresu. Šodien viss iet no rokas un viegli. Nedrīksti neko atlikt, novilcināt vai pārcelt uz vēlāku laiku.

Strēlnieks. Šodien vairāk būsi pārņemts ar labsajūtas radīšanu Līgo dienas gaidās. Lai gan tavi mīļie labi uzvedīsies, būs sajūta, ka no tevis kaut kas tiek slēpts. Tāpēc var rasties viena otra domstarpība.

Mežāzis. Aprēķins un loģika atkāpjas nebēdības un pārsteidzības priekšā. Šodien gribās revolūciju draudzībā, mīlestībā, intīmajās attiecībās. Sajūta kā pēc pērkona negaisa.

Ūdensvīrs. Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tie sastājušies rindā un nepacietībā mīņājas, gaidot starta šāvienu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi mierīgai kopā būšanai ar mājiniekiem.

Zivs. No reālās dzīves nav jāslēpjas. Tā ir gana harmoniska. Psiholoģiski būsi atkarīgs no komforta, labām lietām un mājas omulības un citu mīlestības.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!