2 komentāri
Bijušie TV šovu dalībnieki apvienojas vienam labam mērķim; seksa eksperts Toretto debitēs kā dziedātājs!
Foto: Mārtiņš Vilcēns

Gaidot gada skaistākos un gaišākos svētkus kādreizējā realitātes šova “TV Zvaigzne” dalībniece, žiperigā Santa Getmančuka un SET Production aicina ikvienu iesaistīties un piedalīties Ziemassvētku labdarības akcijā ”Cerība Bērniem”.

Santa par šo projektu stāsta tā: “Pēc pēdējā skaņdarba ”Solījums” pamatdarba noslogotības dēļ uz kādu brīdi nācās pastāvēt no visa mazliet malā, taču Ziemassvētku gara iedvesmota nolēmu dzīvei un krīzes centra ”Cerība bērniem” dot pretī labu.” Viņa noorganizējusi labdarības koncertu, kurš norisināsies 13.decembrī LELB Jauniešu centrā, Vecrīgā, Mārstaļu ielā 10, plkst. 19.00

Pasākumā piedalīsies izbijušie šovu dalībnieki: Lenny jeb Edgars Balodis (O-kartes skatuve), Kristaps Čimbars (O-kartes akadēmija), Ieva Janiševa (Kāzu gūstā), kā arī pati Santa, uzstājoties kopā ar grupu Band Band. Interesanti, ka mūzikas lauciņā sevi pieteiks arī Edgars Toretto, kurš pēdējā laikā sevi jau dēvējot par multimākslinieku.

Pasākums norisināsies divas stundas, kuras laikā būs dažādu mākslinieku dzīvās mūzikas uzstāšanās, tāpat arī būs iespēja ziedot līdzekļus, kuri tiks nodoti krīzes centram ”Cerība bērniem” pārtikas un sadzīves priekšmetu iegādei.
Pasākuma odziņa būs jaunās mākslinieces Ariadnas Kostinas Ziemassvētku albuma prezentācija, sola Santa. “Ikviens var palīdzēt un ikviens var padarīt kādam šo dienu gaišāku.”

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl