Komentāri
Bijušie realitātes šova TV Zvaigznes dalībnieki piedalās šā gada Erotā!
Foto: Mārtiņš Vilcēns

Straujiem soļiem tuvojas gada pikantākais pasākums Erots 2016, kurā piedalīsies arī kādreizējās TV Zvaigznes Santa Getmančuka jeb Santa Vintage, Edgars Toretto, Linda Sevastjanova u.c.

Ko TV Zvaigznes tur darīs?

Šogad pasākuma organizatori Vintage Santai ir uzticējuši vadīt vēl nebijušu iepazīšanās spēli – Aklais randiņš, kas pasaulē jau ieguvusi plašu atpazīstamību un piekrišanu, savukārt Toretto, par kura dalību šādā pasākumā nav nekādu pārsteigumu, kā eksperts izteiks, kuri pāri savā starpā ir vissaderīgākie. Vērtēšanā viņam pievienosies arī dziedātājs Oskars Deigelis, Signe Prodniece, producents Jānis Noriņš un Linda Sevastjanova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Vintage Santas dzimšanas dienas ballīte

Kā saka Santa: “Nebaidieties uzdrīkstēties! Valentīna dienas noskaņa nav pazudusi! Ja esi viens un esi gatavs trakam piedzīvojumam otras pusītes meklējumos, tad 19. un 20. februārī tiekamies Ķīpsalā un, ja vēl neesi paspējis pieteikties, to droši var izdarīt, sūtot pieteikumu uz: elina.balode@inbox.lv līdz pat piektdienas rītam plkst 10.00!”

Katram dalībniekam ir paredzēta balva ne tikai no spēles rīkotājiem, bet arī no dažādiem atbalstītājiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl