Komentāri
Izaicinājums smadzenēm: Skaties.lv Izklaide testē populāro izlaušanās spēli
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Kad ierasto izklaižu vietā gribas ko jaunu, laiks mest izaicinājumu savām pelēkajām šūnām. Skaties.lv Izklaides jau tā saliedētā komanda nolēma saliedēties vēl ciešāk un devās uz kādu pagrabiņu Vecrīgā, kur jau pāris gadus iespējams pārbaudīt attapību un vērību ”Xroom.lv” izlaušanās spēlē.

Šī nav vieta, kur uzvarēt ar spēku, bet panākumus gūs tie, kuri liks lietā galvu. Lai pie laimīgajām beigām tiktu pēc iespējas ātrāk, katrs sīkums var būt izšķirošs.

”Xroom.lv” ir aizraujoša izlaušanās spēle, kuras laikā divu līdz četru cilvēku komandu ieslēdz istabā un, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, viņiem jācenšas tikt ārā ierobežotā laika posmā – 60 minūtēs.

”Xroom.lv” piedāvā četras istabas, no kurām portāla Skaties.lv Izklaides komanda izvēlējās notestēt ”Ceļojumu uz padomju Rīgu”.

Ceļojums uz padomju Rīgu

Rīga. 1980. gads. Pārpratuma pēc Jūs esat nokļuvuši padomju izlūka kabinetā. Vai spēsiet atšifrēt izlūka mīklu un izlauzties? Tas būs interesants un aizraujošs ceļojums pagātnē, sastopoties ar vēsturiskām lietām un notikumiem. Būs aizraujoši gan tiem, kas dzīvojuši šajā laikā, gan tiem, kas par to dzirdējuši tikai nostāstos.

Harijs Poters un slēgtā istaba

Kāds no Harija nelabvēļiem viņu ir ieslēdzis slepenajā Cūkukārpas istabā, lai viņš nepaspētu uz šodienas kalambola spēli. Palīdziet Harijam izkļūt no šīs telpas, sekojot zīmēm, atminot kodus un atrisinot virkni uzdevumu. Taču pasteidzieties – pēc stundas sākas izšķirošā spēle, kurā Harijam noteikti ir jābūt, lai Grifindors spētu sakaut Slīdeni.

Džeimss Bonds un bankas laupīšana

Rēgs no pagātnes Jacek Kosicky Mehiko ir nolaupījis Džeimsa Bonda jaunāko aizrautību Anna Volecky. Viņš draud nogalināt Annu, ja Džeimss Bonds stundas laikā nesagādās viņam vietējā narkobarona Hosē Vaskesa dimantus, kas glabājas viņa privātās bankas seifā. Jums jāpalīdz Džeimsam. Šoreiz nav runa tikai par laupījumu, uz spēles ir likta arī Annas dzīvība.

Šerloks Holmss un karaliskie dārgumi

No karalisko dārgumu glabātuves regulāri pazūd dārglietas. Ļaundaris(i) spēj iekļūt un izkļūt no glabātuves stundas laikā, neatstājot nekādas pēdas. Karaliene un Tauera iemītnieki ir izmisumā. Tiek nolemts lūgt Šerloka Holmsa palīdzību.

”Xroom.lv” izlaušanās spēle sagadās neaizmirstamus mirkļus, svinot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu brīdi, ko gribas pavadīt jautrā draugu kompānijā.

Lasi vēl