Īsts sapņu golfs par nieka 820 eiro

Komentāri
Īsts sapņu golfs par nieka 820 eiro
Foto: ss.lv

Tirdzniecībā nonācis 1989. gada automašīna Volkswagen Golf 2. Domājat parasts golfiņš? Nē, šis brīnums aprīkots ne vien ar apsildāmiem un ar atmiņu apveltītiem sēdekļiem un stūri, bet līdzās pārējām ekstrām Tava sēžamvieta tiks rūpīgi izmasēta.

Automašīna, kas patlaban atrodas Saulkrastos, kā to reklamēs pārdevējs, ir Pētera dzīves – sapņu auto-ratcar. Zemāks par zāli, tātad ar labu ritošo-monošprice. Jaunas ziemas riepas-radzes, līdzi nāk vasaras pastalas 4 gb. Braucēju iepriecinās laba mūzika, ko nodrošina CD atskaņotājs, flash iespēja un mazs subis. Nemīl guļošos policistus. Auto nav rūsējis, tikai dedzis. Dziru trekterē ap 7-9 litri. Nodokļi nomaksāti, automašīna apdrošināta, tādēļ mentiem nebūs pamata piesieties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par nepārspējamo golfu lasi sludinājumā ss.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl