Komentāri

Īpašā vizītē pie bērniem Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā taisnā ceļā no Lapzemes mēnesi pirms Ziemassvētkiem ziemeļbriežu pajūgā atbraucis Jolupuki jeb visīstākais Ziemassvētku vecītis. Rūķu lomās iejutās Dinamo Rīga hokejisti.

Jautāts, kā bērniem visā pasaulē šogad klājas, īstais Ziemassvētku vecītis pauda: ”Es teiktu, ka labāk nekā pasaules politiskajai un ekonomiskajai situācijai”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ne jau katru dienu redzi to, kurš parasti dāvanas nogādā slepus. Aptvēruši notiekošo, notikuma galvenie varoņi bērni neliedz sev prieku saņemt dāvanas.

Pārsteigumus palīdzējis sagādāt šonedēļ Latvijā spēlējušais hokeja klubs Jokerit no Somijas. Palīgu rūķu lomā iejutās Dinamo Rīga hokejisti.

Kaspars Saulietis, kurš pats bērnībā rakstījis vēstules Ziemassvētku vecītis, bērniem novēl neslimot, jo veselība ir pats galvenais.

Par ilggadēju draudzību tiek uzskatīta Universitātes slimnīcas un hokeja kluba Dinamo Rīga sadarbība. ”Pirms sākusies sezona, mēs katru gadu sākumā tradicionāli braucam uz šejieni. Mēs spēlējam galda hokeju ar pacientiem, ar dakteriem. Paskatieties uz bērnu sejām, pārsteigtajām acīm! Manuprāt, Ziemassvētku brīnums jau šobrīd ir iestājies!” teic Dinamo Rīga runasvīrs Armands Simsons.

Vairāk skaties videosižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl