Īsta liepājnieka apraksts no 80. gadu rallija bukleta. Vai tu atbilsti?

Komentāri
Īsta liepājnieka apraksts no 80. gadu rallija bukleta. Vai tu atbilsti?
Foto: Twitter.com

Pazīstamais autoeksperts, TV un radio raidījumu vadītājs Pauls Timrots savā mikroblogošanas vietnes Twitter.com kontā ievietojis kādu foto no 80. gadu rallija bukleta.

Liepājā dzīvo īpaši cilvēki – liepājnieki (neskaitot tos, kuri atbraukuši viesos). Viesi uzturas viesnīcās vai arī pie mums. Lai kā viesis necenstos, viņš nav liepājnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds tad ir liepājnieks?

Mēs esam slaida auguma (98 procenti tomēr zem divu metru atzīmes), jauneklīga izskata (noteikts procents nēsā firmas džinsus vai firmas velvetu), iedegušu stāvu (pie ūdeņiem, ūdeņos un virs tiem diennakts gaišākajā daļā tiek pavadītas zināmas stundas), optimistiski un komunikabli indivīdi ar gaišu skatienu nākotnē.

Šodien pilsētā dzīvo vairāk par 115 tūkstošiem cilvēku. Mēs esam kustīgi. Mīlam pārvietoties kājām, ar saliekamo divriteni, traki plarkšķošo mopēdu, taksometru un tramvaju (īstenam liepājniekam par šo ērto, lēto, gaisu nepiesārņojošo transporta līdzekli izveidojies savs viedoklis, dažkārt atgadās, ka šis viedoklis izskan unisonā, neatkarīgi no mūsu sociālās izcelšanās, dzimšanas gada, dzimtes, tautības un pasaules uzskata). Mīlam ātrumu arī gumijas un motorlaivās, uz ūdensslēpēm un peldus, tomēr visintensīvākā attālumu pārvarēšana pie mums notiek vieglajās automašīnās.

Lasi vēl