Īstā krāsa, rotas, vieta: kā vislabāk sagaidīt 2018. gadu, iesaka astroloģe

Pievienot komentāru
Īstā krāsa, rotas, vieta: kā vislabāk sagaidīt 2018. gadu, iesaka astroloģe
Pixabay

Ir lielo svinību laiks – pagājusi Ziemsvētku svētīšana, kas pāraug Jaunā kalendārā gada uguņošanā. Tad, nedaudz ievelkot elpu, jau paijāsim Austrumu Dzelteno Zemes Suni. Paskatīsimies, kādus reveransus cilvēki var veltīt gaidāmajam jauno ciklu vēstnesim. Svinēsim nobeigumus, jo tie ir vēstneši jauniem uzsākumiem.

Pēc Austrumu horoskopa 60 gadu cikla 2018. gads ir Dzeltenā Zemes Suņa gads. Pirmo Suņa rējienu dzirdēsim 16. februārī, kamēr līdz tam laikam vēl jo dzīvīgi sevi apliecinās Ugunīgais gailis, kurš ir ambiciozs lielībnieks un viņam noteikti patīk, ja viņu ievēro un izsaka atzinību par viņa krāšņajām spalvām. Godinot abus simbolus, mēģināsim apmierināt abu kaprīzes un samierināt temperamentus.

”Saskaņā ar Austrumu astroloģijas sistēmu 2018. Suņa gada valdošā stihija ir spēcīga sausā zeme, kuras simbols ir kalni. Šādi periodi norāda uz zemes, nekustamo īpašumu, valsts teritoriju, lauksaimniecības, minerālu un ģeoloģijas jautājumu aktualizēšanos. Filozofiskais simbolisms – kalns, kurš izaug mūsu ceļā, ir šķērslis, kas aizsedz redzamību. Mums tam ir jātiek pāri, lai redzētu virzienu. Jebkurā gadījumā, būs vajadzīga piepūle un izturība, lai sasniegtu rezultātus un ieraudzītu ceļa zīmes. Tam būs nepieciešams loģisks, analītisks prāts un asa redze.

Zemes daba – līdzsvars, stabilitāte, izturība, apdoma un pamatīgums. Tā prasa visu iesākto novest līdz galam un turēt doto vārdu. Paredz lielus un fundamentālus plānus, kuriem vajadzēs spēku un laiku, bet zemei tas ir pa prātam. Konflikti ies mazumā, bet spītība, turēšanās pie savas pārliecības un konservatīvisms var pieņemties spēkā.

Ivonna Dzelme
Astroloģe

Zemes stihiju simbolizē visi zemes toņi un to nianses, vairāk gan smilšu, brūnie un zeltainie. Tomēr uzsvars tiek likts uz dzelteno, kas simbolizē Sauli. Tā saistās ar dzīvesspēku un asociējas ar zemi, jo auglīgām augsnēm daudzviet raksturīga dzeltenīga nokrāsa.

Vēl dzeltenā krāsa austrumos simbolizē augstāko labklājību – to drīkstēja nēsāt tikai valdošās dinastijas pārstāvji. Šī krāsa simbolizē arī stabilitāti, gudrību, panākumus,” portālam Skaties.lv stāsta astroloģe Ivonna Dzelme.

Ko iesākt, ka dzeltenā krāsa biedē? Neķeriet kreņķi, jo modē būs visi šīs krāsas toņi – aprikožu, apelsīnu, medus, sinepju, bronzas un paši spilgtākie saules toņi! Brūngani dzeltenajā krāsu paletē ir iespējami teju divi simti dažādu toņu. Ļoti labi derēs dažādi augu vai ziedu raksti, taču nekas pārāk uzkrītošs.

”Attiecībā uz materiāliem, kurus izmantot interjera un sevis izdaiļošanā, vēlams pieturēties pie dabīgajiem: koka, stikla, metāla, māla, akmens un auduma.

Rotaslietās atkal godā mūsu zemes zelts – dzintars. Tāpēc lūkojiet pēc savu omammu dzintara kreļļu virtenēm un būsiet vakara karalienes! Iedvesmai var paspēlēties ar dzelteno granātu, zeltīto berilu, medus nefrītu, topazu, turmalīnu un cirkoniju. Ir varianti!

Suns ir draudzīgs bara dzīvnieks, tādēļ nekādā gadījumā nedrīkst Jauno gadu sagaidīt vientulībā, bet kompāniju, kurā svinēt, nepieciešams izvēlēties pēc iespējas draudzīgāku un dzīvespriecīgāku. Suņa gadu labāk sagaidīt kopā ar tiem, kam patīk jautras spēles un izklaides. Viens no labākajiem Jaunā gada sagaidīšanas veidiem noteikti būtu atpūta kādā lauku īpašumā, mežos, kalnu kūrortos.

Ja rocība un pienākumi paģērē turēties māju tuvumā, vislabākā dekorācija šajā gadā būtu dzīvs, vesels un dzīvespriecīgs suns vai vismaz kāds gaumīgs gada pārvaldnieka simboliņš.

Bet ar kaķu padarīšanām gan būs jāpiebremzē, šīs tēmas mūsu 2018. gada labāko draugu var galīgi izsist no līdzsvara un, protams, nekādas zivis vakariņās!” iesaka astroloģe.