Internets turpina ķengāt Straujumu – arī Oļegs Znaroks nepaliek atbildi parādā!

Komentāri
Internets turpina ķengāt Straujumu – arī Oļegs Znaroks nepaliek atbildi parādā!
Foto: Evija Trifanova/LETA

Lai gan tauta savu ir panākusi un politologu prognoze piepildījusies – ekspremjere Laimdota Straujuma ir demisionējusi, bet tas netraucē tautai turpināt smieties par viņas pēdējo izteikumu. Tas, iespējams, arī bija viens no iemesliem, kāpēc viņas amats “sašūpojās”. Taču šoreiz “pie vainas” ir kādreizējā humora šova Savādi gan superhits, kur galveno lomu atveido Aldis Kalniņš, iejūtoties hokejista un trenera Oļega Znaroka lomā.

Visi atceramies, kā Viesturs Dūle jeb Zuarguss raidījumā intervēja leģendāro hokejistu, vai ne!? Arī ar viņu vēl visi jociņi sevi nav izsmēluši, un nu tas atdzimis pavisam “svaigā” notikumā – Laimdotas Straujumas nezināšana par ministru algu celšanu. Kas no tā visa sanācis, skaties Facebook asprāšu lapas I am Eastern European sagatavotajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pat vinam trukst vardu.. :D (Y)

Posted by I am Eastern European on Tuesday, December 8, 2015

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl