Internetā klejo foto, kurā Vaira Vīķe-Freiberga it kā iestājas PRET bēgļiem

9 komentāri
Internetā klejo foto, kurā Vaira Vīķe-Freiberga it kā iestājas PRET bēgļiem
Foto: Facebook.com

Jautājums par bēgļu uzņemšanu Latvijā ik reizi izraisa asas diskusijas un viedokļu grupu sadursmes, tāpēc nav nekāds brīnums, ka šajā ”karā” nu tiek izmantoti visi līdzekļi.

Tā, lūk, interneta vidē nonācis kāds foto, kurā bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga tur rokās lapiņu ar uzrakstu: “Ka” ”pret” bēgļiem, paceļ roku!”. Un bijusī valsts līdere roku arī ir pacēlusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāteic gan, ka oriģināla šajā foto uz lapiņas rakstīts ”GENDER EQUALITY” (no angļu valodas – dzimumu līdztiesība). Tas atrodams arī Vairas Vīķes-Freibergas oficiālajā mikroblogu vietnes Twitter.com kotnā.

Fotošopētais foto interneta tīmeklī ievietots vien piektdienas vakarā, bet to ar to dalījušies jau vairāki tūkstoši cilvēku.

FOTO

TOP komentāri

 • Margarita
  +4 +4 0

  Margarita

  Erikai un Valdim
  vai jus esite idini letini???
  pareizi ir, ka musu Vaira ir pret beglu paraziitiem.
  vai jus gribiet, lai jusu berni kopa ar agresiiviem musulmaniem iet viena klase un tiek tiranizeeti. jus tak esiet pastulbi..
 • valdis
  +4 +4 0

  valdis

  jaa , jaa , sitaa jenku lidzskrejeja , iestasies pret begliem, pederasus un lesbas gan aizstaves
 • Leviathan

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl