Interneta hits: Hitlers niknojas, ka koronavīruss nespēj ”ķert” latviešus

4 komentāri
Interneta hits: Hitlers niknojas, ka koronavīruss nespēj ”ķert” latviešus

Kamēr pasaulē ar jauno koronavīrusa izraisīto slimību ”Covid-19” saslimst arvien vairāk cilvēku, Latvijā konstatēti vien daži inficēšanās gadījumi. Šis fakts nav palicis bez uzmanības interneta jokdaru vidū, kuri par to izveidojuši asprātīgu video.

Īpašu ievērību asprāšu vidū izpelnījusies 2004. gada filmas ”Sakāve” (”Downfall”), kas stāsta par nacistiskās Vācijas līdera Ādolfa Hitlera pēdējām dienām Otrā pasaules kara noslēgumā, 1945. gada aprīlī, aina, kurā viņš izgāž dusmas uz padotajiem.

Tīmeklī klīst neskaitāmi video, kuros filmas aina papildināta ar asprātīgiem subtitriem par sabiedrībā aktuāliem notikumiem. Un nu jokdaru uzmanību izpelnījušies Latvijā konstatētie tikai nedaudzie saslimšanas gadījumi ar ”Covid-19”.

Jokdaru radītajā video Hitlers pauž dusmas un sašutumu, kā tas iespējams, ka nevienam no ”Covid-19” vīrusa inficētajiem Latvijas iedzīvotājiem nav smagu saslimšanas simptomu, jo Latvijā nav ne attīstītas medicīnas, ne normālas valdības, izgāzusies arī e-veselības sistēma. Tāpat te ir daudz pensionāru, kas citās valstīs ir uzņēmīgāki pret vīrusu.

Viņš kategoriski noraida aizdomas, ka latviešu spējai pretoties koronavīrusam ir saistība ar caurvēju un āderēm, jo no caurvēja latvieši baidās, bet āderēm netuvojas.

”Viņi visu laiku slimo un ņem ”zilās lapas”, katrs puņķis jāārstē ar ķiplokmaizēm un vilnas zeķēm, bet koronavīruss nespēj viņus sagraut?” neizpratnē ir fīrers.

Tāpat Hitlers vērš uzmanību uz to, ka ziemā nav arī ceļmallapu, ar ko visu ārstēt. Savukārt tuvojas Lieldienas, kad latvieši viens otru pērs ar žagariem un teiks ”Slimība ārā, veselība iekšā!”, bet tautas pretodu līdzeklis ir šūpoles.

Noslēgumā nacistu līderis paziņo, ka latvieši ir atklājuši veselības noslēpumus.

Video sajūsminājis tūkstošiem interneta lietotāju, kuri ar to aktīvi dalījušies un komentējuši.