Internetā izsola Džeimsa Bonda piemiņlietas

Komentāri
Internetā izsola Džeimsa Bonda piemiņlietas
Šons Konerijs un "Aston Martin" filmā "Zeltpirkstis". Publicitātes foto

Atzīmējot 50. gadadienu kopš Džeimsa Bonda filmas “Zeltpirkstis” pirmizrādes, izsoļu nams “Christies” rīko īpašu interneta izsoli. Tajā vairāksolīšanā jau no šīs nedēļas sākuma iespējams iegādāties dažādus ar leģendāro filmu saistītus priekšmetus.

Galvenā uzmanība izsolē tiek prognozēta unikālai apzeltītai “Aston Martin” kopijai, kas izgatavota mērogā 1:3. Auto, ko Džeimsa Bonda lomas atveidotājs Šons Konerijs izmantoja leģendārajā filmā “Zeltpirkstis”, veidojusi kompānija “Propshop”, kas izgatavojusi automašīnu kopijas arī izmantošanai jaunākajās filmās par Džeimsu Bondu. Apzeltītais senlaicīgais “Aston Martin” ir aprīkots ar radiovadāmiem ieročiem, maskēšanās numurzīmi un ložu necaurlaidīgu vairogu. Tiek lēsts, ka automašīnu izsolē pārdos par apmēram 60 tūkstošiem mārciņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsolē tiks piedāvātas Bonda filmu piemiņlietas arī faniem ar ne tik lielu rocību, piemēram, “Goldfinger Seamaster” rokaspulkstenis, ko ražojusi kompānija Omega. Tā cena ir 8 līdz 12 tūkstoši mārciņu. Vairāksolīšana beigsies 17. septembrī, dienā, kad filma atzīmēs 50 gadadienu kopš tās pirmizrādes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl