Interneta hits: trīs mazi bundzinieki no Bolderājas “spridzina” pieņemšanā Rīgas pilī

Komentāri

Par vietējo interneta sensāciju kļuvis jauks video, kura galvenie varoņi ir Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi – brāļi Miķelis, Ansis un Kārlis.

Nesen notikušajā pieņemšanā pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa atjaunotajā Rīgas pilī “Lielās talkas” koordinatorus un citus viesus ar spriganu bungu popūriju priecēja enerģiskie Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi brāļi Grīnbergi – Miķelis, Ansis un Kārlis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazie bundzinieki, kuru pedagogs ir Mikus Bāliņš, ar savu sniegumu aizrāvuši ne tikai klātesošos, bet ar tūkstošiem sociālo tīklu lietotāju. Noskaties arī tu!

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl