Komentāri

Par interneta sensāciju kļuvis kāds amerikāņu mūziķis. Savā mūzikas video vienā dziesmā viņš izmanto 90 mūzikas instrumentus.

Mūziķis Džo Penna, kurš pats ir arī savu skaņdarbu mūzikas video autors, tika ielūgts uz Mūzikas instrumentu muzeju Fīniksā, ASV, lai papētītu tā iespaidīgo kolekciju un dažus no tiem arī uzspēlētu. Džo nolēma izpildīt kādu Vidusjūras valstīs populāru tautas melodiju, izmantojot 90 instrumentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis atzīst, ka viņa lielākais izaicinājums bijis radīt melodisku skaņu no tādiem instrumentiem kā šakuhači – Japānas flautas un gamelāna, kas ir perkusiju instrumentu ansamblis no Indonēzijas.

Džo Pennas radītais video kopš tā publicēšanas nedēļas laikā sociālajos tīklos skatīts jau vairāk nekā 400 tūkstošus reižu.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl